Jdi na obsah Jdi na menu
 


zvláštnosti upířích očí

2. 1. 2009

ObrazekObčas se mezi lidmi nesou řeči o upířích očích, protože údajně nejsou tak úplně stejné jako lidské. To je vlastně pravda protože upíři mají oči jiné už v několika věcech.

   Zaprvé- barva duhovky je většinou zbarvena, do ne příliš typické barvy. Například může být rudá, někdy až černá, sytě modrá, zelená a nebo směsicí dvou nebo tří prolínajících se barev.

   Zadruhé- oči upírů mají jistou hloubku. To není myšleno jako že jsou zasazené hlouběji do hlavy :) ale že při bližším zkoumání si lidé mohou připadat jako když hledí na neomezený prostor.

   Zatřetí- oči upírů na sebe často poutají pozornost hlavně kvůli tomu že v nich mají jakousi jiskru. odráží se jim v očích světlo a proto mají lesklé oči neustále, zatím co lidé by museli začít slzet aby se jim světlo v oku odrazilo stejně jako to je u upírů.

 

   A začtvrté- poslední věcí související s očima je jeden z vedlejších smyslů. Občas se vyskytne upír ,který má  tu schopnost lidi, a i upíry a jiné bytosti, svým pohledem uhranout.

Obrazek

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

..hrubky...

(aiskrem, 15. 2. 2011 16:10)

..Terezičko,tvůj komentář super..snad ještě...komentáře těch ostatních...samé hrubky v pravopisu..náš jazyk jim dá zabrat více než upíři..

terezička

(antiupír, 14. 2. 2011 20:42)

vážení lidé,jelikož jsem se jako malá holka chtěla stát upírem,vám zde musím něco vysvětlit: váš problém je to, že se chcete stát něčím víc, než jste: nedokážete si vážit svého života a taky se chcete nad ostatními povyšovat, chvíli vám to potrvá než si to uvědomíte, ale je to bohužel pravda.Být vámi, šla bych si radši užívat života, než abych seděla hodiny u kompu apod. hledáním přání , které není možné splnit.....tak se tu mějte vy paka a doufam , že vám jednou dojde, jaký jste byli ***** ..................

Warewne//jsi normal//?

(Phoenix BloodThirsty, 17. 12. 2010 19:06)

Warewne ty tam ale musíš přijít.. ber ohledy na pravidla nechci se dívat jak umíraš :D :D.A Co kdyby tě zabil Tied/ve id místo té upírky Tamurile/e/e ?vím že je lepší umřít od upírky než od upíra ale přijd tam bude tam aji FeregenWernaWer/da Luice Ie,n newa,erw a to je tvuj kamoš takže klid ale je to na tobě bud umřeš nebo ne.. tvoje rozhodnutí tvoje mínus... ty umřeš a Tamurile/e/e bude má možná ..

Re: Warewne//jsi normal//?

(Warewn, 18. 12. 2010 16:53)

Jo tak ty mi budeš vyhrožovat ??? Ne Nepříjdu tam A Ty zdechni !

Odkaz ještěě :D xDDXD

(Phoenix BloodThirsty, 17. 12. 2010 19:38)

XD Ja zapoměl Odkaz Tady Ho Mate =D :D xD
http://vampyre.webnode.cz/

Odkaz ještěě :D xDDXD

(Phoenix BloodThirsty, 17. 12. 2010 19:38)

XD Ja zapoměl Odkaz Tady Ho Mate =D :D xD
http://vampyre.webnode.cz/

Ještě Něco

(Phoenix BloodThirsty, 17. 12. 2010 19:13)

Ještě Něco Moje Stranka O Magii Přijdte Se Podííívat :D:D :)).. Děkuju Jste Hodní :)..

Ještě Něco

(Phoenix BloodThirsty, 17. 12. 2010 19:13)

Ještě Něco Moje Stranka O Magii Přijdte Se Podííívat :D:D :)).. Děkuju Jste Hodní :)..

Ještě Něco

(Phoenix BloodThirsty, 17. 12. 2010 19:12)

Ještě Něco Moje Stranka O Magii Přijdte Se Podííívat :D:D :)).. Děkuju Ste Hodní :)..

Mimochodem Ještě něco

(Warewn, 17. 12. 2010 19:00)

Mimochodem Ještě něco icq už nemam kvuli vlkodlakum vyhrožovali mi :D.A Helet ty fakt věříš te Eruvere tak to potom u mě klesáš na mínus...nevím jak jí mužeš věřit budiž v jadru tve duše jsi dobrý člověk :D.

Ale Ale

(Warewn, 17. 12. 2010 18:56)

Ale Ale Fenix Se nám tu ukazal.. a hned už poučuje lidi :D počkat myslíš tu schuzku na tu nepříjdu Tied/ve id niež mě pozdravuje ?.. ale co se mu stalo že mě pozdravuje nak divný ja toho kretena už nikdy nechci vidět a proto nejdu na tu schuzku a pak tam je Tamurile/e/e a te se fakt bojím :D je nebezpečná je mi jedno že mě oddělaj aspon zemřu od upírky.

Demence

(Phoenix BloodThirsty, 17. 12. 2010 18:18)

Zdravím jsem mag a je mi 14 let (4 život) Mluvíte tu uplné kraviny.O upírech nevíte vubec nic... Jelikož nejsem jak Warewn :)) i když je to muj byvalej nejlepší kamoš.. ale změnil se :) ale to je na dlouho jelikož na vas nebudu nadavat jak Warewn...Eruvere..Na tebe bych měl dost otazeček.. pokud by sis mě přidala na icq.. =D .. Upír/Upírka nemusí sát krev ... :).. Jestli Umíš Telepatii tak to potom gratuluju (pokud nekecáš tyhle lidi nemam rád ale dobrá věřím ti..) A Elfština to je važně divný.. ale třeba ten jazyk je budiž znám pár polo elFu.. Eruvere velmi zvlaštní jmeno :)).. nuže ja jsem Fenix (Krvežíznivý) a děkuju jestli mi odpovíš aspon na jednu otazečku :))Namárië, tenn' enomentielva ... Nuže Warewn.. Děkuju že si mi poslal tuhle stranku :)) maš to umě .. (TO WAREWN jenom pro něj ) ( potřebuju abys přišel víš tam víš v kolik nebo si zapoměl ?.. rači pro jistotu 4:34 přijd tam nebo víš co se stane..(nuže zpět ke mě.. Mimochodem řeknu to jasně Pro Ty Co Si Myslí Že Lycani Existují nebo jsou Lycani/Lycanky..tak Lycani/Lycanky.. Vymřeli... Jsou Ve Velkém oslabení..:) možná tak dokažou mluvit se zvířetem nebo jsou v proměne vlka ale proměnovat se nedá :)).. nuže kdo by chtěl vědet víc nebo mi tvrdit že je Lycan... vyhrožovat .. nebo mi říct že Lycani jsou...:) nebo se na něco zeptat Kontaktujte mě na moje Icq...:) 592783257... To Je Moje Icq... Tak Napište Warewne Ještě jedno upozornění fakt tam přijd.. Nebo je to v haji jako minule! a pozdravuje tě Tied/ve id niež.. a ozvi se na icq sakra ! ...:)

Nikdo to sem psat nebude

(Warewn, 29. 7. 2010 12:11)

PROBERTE SE VY NEJSTE UPIRI JEN SI NA TO KAZDEJ HRAJE TREBA MAS SCHOPNOST TELEPATIE ERUVERE UMIS ELFSKY ALE TO NIC NEDOKAZUJE CAW :D.

Re: Nikdo to sem psat nebude

(bla bla bla , 12. 12. 2010 16:34)

mě by zajímalo, proč, když na to nevěříš, hledáš nebo lezeš na tyhle stránky... a ještě sem píšeš takový narážky... tohle je už fakt ubohost!

barva

(Lakon 41 , 13. 11. 2010 20:00)

to je normal gdyš se člověkovi mění oči mě se normalně z modrých měněj na stříbrný zatim to tak vipadá XD

ja taky

(Filip, 4. 11. 2010 17:15)

ja je mam stejny oči jako na tom druhym obrazku

Re: to : Zaxanhor

(jááája :)), 21. 9. 2010 17:14)

hele jestli chceš vidět ty tvoje duhový oči, tak já ti je klidně ukážu jestli mi napíšeš... janicka.banderasova@centrum.cz tak ti jestli se mi to podaří vyfotit tak to pošlu obrázek mejch očí... O.K.??

nevěřivost

(Lukáš, 1. 9. 2010 20:03)

Já na upýry nevěřím protože se nemůžou proměnit člověk v ptáka

Pravda

(Posel Pravdy, 13. 8. 2010 18:14)

http://holy-truth-about.vampire-legend.com/profile.forum?mode=register registruj se zde a zjistis veci ktere ti zmeni zivot ....

chci potkat upira

(aja, 10. 8. 2010 18:01)

ahojky tak jestli tu nekde je opravdovy upir, tak ho chci potkat


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA