Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak upíři žijí?

14. 11. 2008

   Chépete jak upíři žijí,vnímají,jak se cítí, nebo uvažují? Upíři se od sebe liší a neexistují žádná pravidla nebo charakteristiky jak se chovají nebo by se měli chovat.Někteří žijí jako normální lidé,někteří využívajá svých schopností ku prospěchu, ať sebe,nebo jiných a někteří žijí výhradně jako dravci.Ti draví se živí krví, nestárnou, neovládají se, podřizují si vampíry a bojují proti těm spořádaným, kteří si pečlivě chrání své území a nedovolí vampírů nebo dravým upírum zde lovit. Upíři v utajení vedou války proti jiným upírům, nebo vampírům a proti likanů, zatím co lidé žijí svůj obyčejný jepičí život šťastní že o pravé podtatě světa nevědí absolutně nic.

   Upíři jsou samotáři, nebo žijí v páru a jen zřídka se zaplétají s krátkoživci ,nebo žijí v upířím společenstvu. Většinou  upíři neuvažují zbrkle. Novorození se po nějakou dobu svého začátku ovládají jen stěží nebo vůbec pokud na ně někdo nedohlíží.A mají sklony k lehkomyslnosti a jejich dravost přerůstá hranice a i když v pozdější době dají přednost cestě dobra, jsou jak utržení ze řetězu, v lidském životě to je něco jako puberta.

   Samotářtí upíři bývají právě ti, kteří jsou dravci . To však neznamená že to nemůžou být mírumilovní a ušlechtilí upíři se smyslem pro férplay. Žijící v páru můžou být jacíkoli a i můžou být třeba namíchaní.To znamená že jeden je třeba dravec ,který se neumí ovládat a dávno by se už prozradil nebýt toho že má družku, nebo druha, který ho umí zkrotit, dřív než na to příjde upír vládnoucí onomu kraji a vyřídího. Další možnost životního stylu je s krátkoživcem(normální člověk). Upíři ušlechtilí se většinou s krátkoživci nezapletou, ale ti lehkovážnější, nebo mladí a neskšení se často nechají unést krátkoživcovou obyčejností. Poslední varianta je společenstvo. Společenstvo upírů je obtěžkáno výhodami, ale jen málokteří upíři dokáží žít se spoustou jiných upírů. Ve společenství žijí povětšinou upíři starší než ti mladší už jen kvůli tomu že mladí se hůř ovládají.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:D SOUHLAS UPIRKA

(Domi Upir, 9. 6. 2010 15:55)

SOUHLAS UPIRKA NEBUDU JE JMENOVAT :D :D :D :).

Re: :D SOUHLAS UPIRKA

(upirka tvuj pribeh lucia pls, 10. 6. 2010 20:47)

:) tvuj pribeh

Re: Re: :D SOUHLAS UPIRKA

(Lucia, 19. 7. 2010 18:25)

Můj příběh začal v roce 1959,kdy jsem se narodila samostřejmě jako člověk ještě.Do rodiny ani moc ne bohatých ale taky né uplně nejchutčích..Jednoho dne jsem jela na chatu i s rodičema bylo to v roce 1979..Jednoho letního večera jsem šla spát samostřejmě jsem si nechala otevřené okno..Spala jsem dokud jsem neucítila strašnou a pálivou bolest na krku otevřela jsem oči a tam muž v celý černém,ale zaujaly mě jeho oči byly rudé jako krev a pak jsem si něco uvědomila on je upír.Potom s donucením jsem se napila jeho krve a potom jsem se začala měnit v to co jsem dnes.Od roku 1979 jsem nevyšla na slunce jsem noční tvor..Piju krev zvířat,protože dodržuju upíří zákony!!A pomáham lidem teda snažím se co mi síly stačí..Ale přísahám až najdu toho upíra tak ho zabiju!!Tohle neměl dělat sebral mi šanci mít štastný lidský život...TĚD PRO VŠECHNY KTEŘÍ SE CHTĚJÍ STÁT UPÍRY:BUDTĚ RÁDI ŽE MÁTE LIDSKÝ ŽIVOT,PROTOŽE VĚČNÝ ŽIVOT JE UTRPENÍ A TOLIK STRÁT,VĚČNÝ ŽIVOT NESTOJÍ ZA TO!!! ..PROSÍM BUDTE LIDI!! je toho víc ale tohle ti musí stačit a doufám že to stačí Lucia.

Re: Re: Re: :D SOUHLAS UPIRKA

(Hermenegild, 20. 12. 2016 1:02)

Sem o trochu starší a pořád sám. Mládí je prokletí a láska bolest. Kdy se sejdeme ?.. Řekni čas a místo.

Re: Re: Re: :D SOUHLAS UPIRKA

(Warewn, 27. 7. 2010 13:36)

hmmmm zajimavej pribeh ja sem taky upir muzu to dokazat chodis na upiri srazy jestli je vubec znas a vys o nich kolik je upiru v cesku abych mel kontrolni otazku ze si upirka

Re: Re: Re: :D SOUHLAS UPIRKA

(the Ančík, 18. 8. 2010 15:26)

ahoj , sem na tomto blogu poprvé . :D Chtěla sem se zeptat co znamena když sem v posledni době zda porad o upírech a jenom mohl by mi pravý upír dát kontakt ?

Upiri

(Gin, 22. 8. 2010 18:18)

Ahoj Lucia a Warewn pripadate mi tady jako nejvhodnejsi upiri na to abych s vami probral neco opravdu duleziteho ozvete se mi prosim , kazdy s toho bude neco mit ..... na uvedeny email: Honziiiik15@seznam.cz

Dekuji s Pozdravem Gin

Re: Upiri

(Tvrdá realita, 10. 1. 2011 20:09)

Jenom kecaj...,protože to sou malé dětičky :P které si tu na něco hrajou,místo aby se starali o realitu........já tu o sobě můžu taky tvrdit že sem upír a nějakej debil mi to uvěří :P

Upiri

(Gin, 22. 8. 2010 18:20)

Ahoj Lucia a Warewn pripadate mi tady jako nejvhodnejsi upiri na to abych s vami probral neco opravdu duleziteho ozvete se mi prosim , kazdy s toho bude neco mit ..... na uvedeny email: Honziiiik15@seznam.cz

Dekuji s Pozdravem Gin

Re: Re: Re: :D SOUHLAS UPIRKA

(archandel77, 23. 10. 2010 22:07)

Dej mi šanci stát se úpírem a bojovat po tvém boku prosím. NEPATŘÍM MEZI LIDI!

Re: Re: Re: :D SOUHLAS UPIRKA

(Lucie, 23. 11. 2010 17:42)

Ty jsi opravdový upír?.... Nebo jsou to jen další "podvody a výmysly" ?.... Jestli je to, co říkáš skutečné, mohla by jses mi prosím ozvat na můj email: mlau@seznam.cz ..... Nejde mi jen o to, stát se upírem, jde mi jen o pár (už opravdu jen pár) neupřesněných detailech.... Děkuji jestli se ozveš.

Re: Re: Re: :D SOUHLAS UPIRKA

(MaxOr, 20. 1. 2011 15:30)

Good pohadka a jestu o cerveni karkulce. Jak ji taky sracky muzete zrat :D jeto naky 11leti decko conema co delat :D kazdej tu muze napsat zese narodil v takym roce xD

Chci být upírem

(Sára Ráczová, 25. 8. 2016 16:31)

Ahoj lidi.
Chtěla bych se stát hodně moc Upírem.
Prosím jestli nějakého upíra znáte tak mi napište na mou emailovou adresu:raczova.sara@seznam.cz
Děkuji prosím napište mi jestli znáte upíra tak napište aby ze mě mohl udělat upíra.
Děkuji Sára Ráczová

Demence úTOČÍ

(Elena, 18. 1. 2013 13:52)

Od kdy jsou vampiři a upíři něco jiného. Něco mož. pravda něco lež. JÁ JSEŠM UPÍR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Demence úTOČÍ

(neřeknu, 9. 5. 2013 9:00)

Upír nejsi tak jo na co myslím když jsi tak chytrá/ý upíři to přece musí umět číst myšlenky a upírem jsi nebyl/a nejsi nebudeš

Re: Demence úTOČÍ

(Viktor Rosa upír, 9. 8. 2016 22:08)

No to teda jo si myslíš že jsem telepat na takovou dálku si se jebla ne si to představuješ, jako hurvajz válku! A pak né všichni tohle uměj!

trapny

(Gabinka, 10. 8. 2014 18:12)

nechapu proc takova stranka je když neexistujou upiri.....jste trapny zbohem ubozaci

Re: trapny

(Viktor Rosa upír, 9. 8. 2016 22:05)

Trapná jsi ty,ty asi taky neexistuješ co, hele co se upírů týče přestante čumět na bednu obři taky neexistovali a pak našli jejich hroby já existuju a pár hrobů upírů se už taky našlo a vnich mrtvolky s tesáčky tak proč se pořád tlemíte jako blbý se jukněte na http://vapirismus.blog.cz/ legendy o upírech a všechno co chcete vědět si tu připadám jako marťan bože vy exoti mne fascinujete jinak je tam i vysvětlení alergii je nemaj jen upíři ale i lidi!

help

(help my, 9. 2. 2009 21:55)

Múži se zeptat? je mi 16let a po tem co sem si tady prečtela je zistila jsem že mám s nima společního víc než dost.A vlastne se chci zeptat jak mam narazit na upíra snažím se o to už 2 roky a stále nic prosím pomocte!!!

Re: help

(Elina, 9. 9. 2012 20:45)

Nápodobně. tak ještě jednou pokud nějakého upíra ynáte která je v pardubicích tak napište na tmavy.mail@seznam.cz


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA