Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak upíři žijí?

14. 11. 2008

   Chépete jak upíři žijí,vnímají,jak se cítí, nebo uvažují? Upíři se od sebe liší a neexistují žádná pravidla nebo charakteristiky jak se chovají nebo by se měli chovat.Někteří žijí jako normální lidé,někteří využívajá svých schopností ku prospěchu, ať sebe,nebo jiných a někteří žijí výhradně jako dravci.Ti draví se živí krví, nestárnou, neovládají se, podřizují si vampíry a bojují proti těm spořádaným, kteří si pečlivě chrání své území a nedovolí vampírů nebo dravým upírum zde lovit. Upíři v utajení vedou války proti jiným upírům, nebo vampírům a proti likanů, zatím co lidé žijí svůj obyčejný jepičí život šťastní že o pravé podtatě světa nevědí absolutně nic.

   Upíři jsou samotáři, nebo žijí v páru a jen zřídka se zaplétají s krátkoživci ,nebo žijí v upířím společenstvu. Většinou  upíři neuvažují zbrkle. Novorození se po nějakou dobu svého začátku ovládají jen stěží nebo vůbec pokud na ně někdo nedohlíží.A mají sklony k lehkomyslnosti a jejich dravost přerůstá hranice a i když v pozdější době dají přednost cestě dobra, jsou jak utržení ze řetězu, v lidském životě to je něco jako puberta.

   Samotářtí upíři bývají právě ti, kteří jsou dravci . To však neznamená že to nemůžou být mírumilovní a ušlechtilí upíři se smyslem pro férplay. Žijící v páru můžou být jacíkoli a i můžou být třeba namíchaní.To znamená že jeden je třeba dravec ,který se neumí ovládat a dávno by se už prozradil nebýt toho že má družku, nebo druha, který ho umí zkrotit, dřív než na to příjde upír vládnoucí onomu kraji a vyřídího. Další možnost životního stylu je s krátkoživcem(normální člověk). Upíři ušlechtilí se většinou s krátkoživci nezapletou, ale ti lehkovážnější, nebo mladí a neskšení se často nechají unést krátkoživcovou obyčejností. Poslední varianta je společenstvo. Společenstvo upírů je obtěžkáno výhodami, ale jen málokteří upíři dokáží žít se spoustou jiných upírů. Ve společenství žijí povětšinou upíři starší než ti mladší už jen kvůli tomu že mladí se hůř ovládají.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Nerissa, 15. 6. 2012 21:48)

Ahoj chtěla bych věřit že upíři opravdu existují, ale jaký je důkaz? filmy? Bylo by opravdu nádherné být upírem aspoň bych získala smysl života, postrádám ho.... jsem tak znuděná životem a mám pocit jako by mi bylo 1000 let a vše šlo stále jen dokola

Re: ...

(neni podstatne, 17. 6. 2012 22:10)

hele ja verim na upiri jeste pred rokem jsem tomu neverila ale potom jsem nasla stare knihy a tam bylo neco o upirech tak jsem zasla na internet a patrala dal a nasla jsem lekarske dokumenty ktere popisovaly vysate tela soudni prohlaseni atd. takze aspon pro me upiri urcite existuji a jen se skus podivat na stare knihy a urcite tam toho najdes spoustu :)

Re: Re: ...

(Nerissa, 28. 7. 2012 18:22)

kde bych nasla nejake stare knihy?

Re: Re: ...

(Banshee, 2. 8. 2012 21:39)

OOOO bacha staré knihy.... to je něco jiného! Hahahahaha a kdyby to staré knihy nebyly tak to nebude pravděpodobné ,že?? Staré věci v sobě mají jisté kouzlo...

Re: ...

(ELENA, 20. 6. 2012 11:31)

naprosto s tebou souhlasim jsem na tom totiz uplne stejne jako ty.

dotaz

(Elis, 11. 5. 2011 18:49)

ahoj chtěla bych se zeptat jestli žije ňákej upír v karlovarským kraji jestli jo chtěla bych se snim sedkat a popovídat si prosím tady je můj email carenziii@seznam.cz

upír

(jitka, 11. 7. 2012 14:19)

Prosím chtěla sem se zeptat jestli na vysočině žije upír ráda bych jestli by mě proměnil děkuji prosím když tak odpovězte na email jitulinkac@email.cz

Re: upír

(jitka, 11. 7. 2012 15:16)

prosím ozvěte se děkuji

Re: dotaz

(Lol, 12. 5. 2011 8:52)

Jojo to nejsi sama slečinko. Setkání s nějakým upírem by chtělo zažít určitě mnoho lidí.

Re: Re: dotaz

(asmodianka, 29. 6. 2012 21:09)

víc než mnoho spíš skoro všichni s tohoto webu a ja bych se take pocitala ale na promenu zatim nemyslím

Re: Re: dotaz

(Elis, 12. 5. 2011 12:20)

njn a ty si už viděl upíra?..

Re: Re: Re: dotaz

(Lol, 13. 5. 2011 9:32)

ne...odpověděl jsem ti, aby jsi si uvědomila, že na internetu ho těžko najdeš a navíc, aby sis všimla, jaké jsi ve výchozím textu nadělala chyb. :D Nic ve zlém.

Re: Re: Re: Re: dotaz

(Barbora, 2. 7. 2011 3:31)

Ano, ano.. mnoho lidí by si přálo být upírem.. ale může(me/te) jen doufat.. i když je to marné, nikdy se nic takového nestane, a proč? no, protože upíři jsou moc "nóbl" aby se zahazovali s někým takovým jako jsou "lidé".. přece si nebudou špinit ruce o takovou "lúzu" o takový "odpad"!! zamyslete se, ten kdo se upírem stane svůj dar nikomu dát nesmí! upíři jsou něco víc, než jen "obyčejní" "smrtelní" lidé.. komu by se chtělo někoho pořád přeměňovat, když k tomu není ani důvod.. nicméně souhlasím s nimi.. asi kdybych byla na jejich místě (což se zřejmě nikdy nestane!! :( ..) udělala bych to samé.. a vlastně být upír, ani bych na ten web nelezla, takže nevěřím, že vy kteří se zde za upíry vydáváte, jimi opravdu jste.. :/ nezbývá než doufat, že jednou se najde jeden upír, který bude tak laskavý, milý a hodný, že mi dá svůj dar, za který bych dala opravdu COKOLI!! :( a jestli se tak stane, pak vás všechny doma navštívím a budete-li chtít.. možná vám prokážu laskavost a přeměním vás, ale jak říkám, to se nikdy nestane.. :( jelikož žádný upír není tak milosrdný aby toto pro mne učinil.. :( závázala bych se mu navždy! udělala bych vážně cokoli jen pro doušek nesmrtelnosti.. :(

Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

(Kuko, 13. 7. 2012 18:55)

Je tu vůbec někomu víc než 12 let? :)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

(roni, 1. 8. 2012 20:12)

Me je o hodne vice nez temto teenagerum.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

(Seraphine Lenz, 2. 8. 2012 21:36)

Nezapomeň napsat ,že jsi upír a žiješ už ,alespoň stovku let. :D

Re: Re: Re: Re: Re: dotaz

(Seraphine Lenz, 2. 8. 2012 21:33)

Takový upír neexistuje! Nenajdeš milého upíra.Hodní upíři jsou jen výmysl ze stmívání. Zeptej se sama sebe. Kdyby si byla upír x let starý zahazovala by ses s ,,Lůzou''? S někým kdo je na tvém menu k večeři?? Asi těžko.Je to jako by si plnila přání pavoukovi nebo kryse.Oni to neudělají a já také ne.

NÁVOD NA TO JAK SE STÁT UPÍREM

(Seraphine Lenz, 2. 8. 2012 21:28)

1.způsob
Nejdříve se musíte připravit na přeměnu.Vyrazte někam do lesa na mýtinu přesně za úsvitu.(pokud možno né sami a se souhlasem rodičů)Někde kdse je klid.Nesmíte s sebou mít nic stříbrného takže všechny náramky,řetízky a jiný kovošrot nechte doma.Sedněte si do prostřed mýtiny a z kapsy vytáhněte nádobku se speciální mastí.Tu mějte připravenou předem, noste ji u sebe po 3 dny než budete chtít začít přeměnu.)pokud ji u vás najde učitel řekněte pravdu.,,Ne pane učiteli to nejsou drogi ,ale mast po které se přeměním v upíra.'') Je lepší aby si myslel ,že jste se zbláznily než aby vás podezříval z páchání kriminálních zločinů.
RECEPT NA MAST
Nasbírejte pupeny tymiánu,měsíčku,květy lísky a proskurníku.Vše rozdrťte společně s pepřem a bobkovým listem.Přidejte rostlinný olej a peomíchejte.Vzniklá pasta je mast.
-Mast bude mít větší sílu pokud jí necháte co nejdéle v místnosti bez přístupu světla např. ve sklepě,čím vlhčí tím lépe.nejméně 7 dní.
-poté co se vypravíte do lesa,namažte se tou mastí po celém těle.(osobně se přiznávám ,že bych si odpustila být upírkou než abych po sobě roztírala tu slizkou ,zatuchlou ,páchnoucí ,plesnivou břečku.Ale pokud to opravdu toužíte podstoupit ,dejte na mou radu a vemte se sebou někoho kdo vám případně poskytne první pomoc.
MALÉ VAROVÁNÍ
budete vypadat nemožně a vonět dost divně. Vězte ,že se vám kamarádi budou smát,pokud po nanesení masti budete ještě nějaké kamarády mít protože se nebudete moct 3 dny umýt kvůli přeměně.a možná vás kvůli tomu vykopnou ze školy.Takže než se do toho pustíte důkladně se o tom poraďte nejlépe s nějakým duchovním,rodiči,kamarády a psychologem.
KROK1
Namažte si zápěstí pryskyřicí a za volání: O Hékaté přijmi mě k dětem noci.Jelikož ti chci oddaně sloužit.Postupte k dalším krokům.
KROK2
Tváře si potřete šťávou ze zimolezu.Duchové se kolem vás budou jen rojit.(ovšem také se kolem vás mohou začít rojit i včely, takže pozor!
KROK3
Napusťte si vlasy citronovou šťávou.Nevšímejte si toho když vám kamarádi začnou říkat citroun a budou se vám smát.Houby vědí a možná se i objeví na jídelníčku.
KROK 4
Na paže si naneste směs vonných olejů z růže, vanilky a borovice.Růžová vůně Hékaté prozradí ,že věříte v přeměnu, vanilka prozradí ,že jste plní víry a soucitní se světem upírů.Borovice prozradí ,že jste opravdu připraveni.
KROK 5
Píchněte se do prstu a 1 kapku krve nechte ukápnout do hliněné misky společně s vínem a poté vypijte.

A nyní vás důrazně varuji!!! Nezapomeňte se před cestou dovolit rodičů,učitelů,lékaře případně i policajta.Zajistěte si doprovod nejlépe hasičů či jiných záchranářů.
Proč to pořád opakuji? Ono je to asi takhle:Jestli si chcete po těle dobrovolně patlat nejrůznější sajrajty a k tomu utopit hlavu v citronádě tak se pak na mě neodvolávejte ,když se něco pokazí a vy se přiotrávíte.Jelikož skoro nikdo nemá odvahu na přeměnu touto cestou a spousta lidí nedodržela pokyny a přizpůsobila si návod zjistili ,že se nic nestalo. proto přikládám o trochu jednodušší způsob.

2 ZPŮSOB
nechte se kousnout od upíra.Jelikož vám asi upír na dveře sám od sebe nezaklepe musíte hledat sami.nejlepší je pokud si stoupnete na nejfrekventovanější náměstí a začnete křičet ,že se chcete stát upírem, třeba se nějaký retardovaný upír najde a pomůže vám.
Je jen na vás jaký způsob si vyberete avšak přeji vám hodně štěstí.snad se někdy při měsíčku sejdeme.

Vím

(Helen, 1. 8. 2012 11:17)

Vím že žijou všechny nadpřirozené bytosti teda skoro všechny :) A mám ještě jednu otázku je tu někdo z ostravy?? PS:hledám upíry apod. můžeš mi pomoct teda jestli chceš! :DD :)

jak se stat upirem

(kiki kollarova, 26. 7. 2012 14:56)

ahoj chci se zeptat jestli egzistuje nejaky upir v plzni chtel bych se snim setkat jestli me promeni.rada bych se stala upirem zajimam se o ne tak bych je chtela vydet.tady mate muj email tyna280@seznam.cz


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA