Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak upíři žijí?

14. 11. 2008

   Chépete jak upíři žijí,vnímají,jak se cítí, nebo uvažují? Upíři se od sebe liší a neexistují žádná pravidla nebo charakteristiky jak se chovají nebo by se měli chovat.Někteří žijí jako normální lidé,někteří využívajá svých schopností ku prospěchu, ať sebe,nebo jiných a někteří žijí výhradně jako dravci.Ti draví se živí krví, nestárnou, neovládají se, podřizují si vampíry a bojují proti těm spořádaným, kteří si pečlivě chrání své území a nedovolí vampírů nebo dravým upírum zde lovit. Upíři v utajení vedou války proti jiným upírům, nebo vampírům a proti likanů, zatím co lidé žijí svůj obyčejný jepičí život šťastní že o pravé podtatě světa nevědí absolutně nic.

   Upíři jsou samotáři, nebo žijí v páru a jen zřídka se zaplétají s krátkoživci ,nebo žijí v upířím společenstvu. Většinou  upíři neuvažují zbrkle. Novorození se po nějakou dobu svého začátku ovládají jen stěží nebo vůbec pokud na ně někdo nedohlíží.A mají sklony k lehkomyslnosti a jejich dravost přerůstá hranice a i když v pozdější době dají přednost cestě dobra, jsou jak utržení ze řetězu, v lidském životě to je něco jako puberta.

   Samotářtí upíři bývají právě ti, kteří jsou dravci . To však neznamená že to nemůžou být mírumilovní a ušlechtilí upíři se smyslem pro férplay. Žijící v páru můžou být jacíkoli a i můžou být třeba namíchaní.To znamená že jeden je třeba dravec ,který se neumí ovládat a dávno by se už prozradil nebýt toho že má družku, nebo druha, který ho umí zkrotit, dřív než na to příjde upír vládnoucí onomu kraji a vyřídího. Další možnost životního stylu je s krátkoživcem(normální člověk). Upíři ušlechtilí se většinou s krátkoživci nezapletou, ale ti lehkovážnější, nebo mladí a neskšení se často nechají unést krátkoživcovou obyčejností. Poslední varianta je společenstvo. Společenstvo upírů je obtěžkáno výhodami, ale jen málokteří upíři dokáží žít se spoustou jiných upírů. Ve společenství žijí povětšinou upíři starší než ti mladší už jen kvůli tomu že mladí se hůř ovládají.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: help

(Unknown..., 14. 9. 2012 21:48)

Pokud stále stojíš o tohle, tak mi napiš na adresu tomina.br@seznam.cz
Vím toho o upírech víc než dost a pár jich znám ;)
Vím, zní to šíleně, ale pokud tě tyto věci zajímají napiš a já ti to vysvětlím...

Re: Re: help

(Jana, 13. 12. 2012 21:22)

Ahoj já bych chtěla být takyupírem chtěla bych přemněnit tak jestli znáš nějakýho upíra tak at mně prosím řemnění moc chci být upírem ;)

Re: Re: Blazni

(Gabina, 18. 6. 2015 19:45)

VY VSICHNI STE MAGORI,UPIRI NEZIJOU,A KDYZ JO JAK RIKATE ,TAK SI VAS NEVSIMNOU,UVYDI JAK STE UBOHY,A POSLOU VAS DO PRDELE..Lidi spamatuj te se!!!!!!

Re: help

(Viktor Rosa upír, 9. 8. 2016 21:58)

Přestat se chovat jako blbka a začít psát něco inteligentnějšího co by upíra přesvědčilo o tvém charakteru.

Lovec

(Araduli, 27. 3. 2013 17:45)

Už delší dobu si nemám o tom s kým psát a chtěl bych své emoce vůči tomu vyjádřit.
Před nedávnem jsem vyvolával duchy .. sám doma v koupelně přesně když padla 12:00 půlnoc .. začal jsem odříkávat slova na proměnu v nesmrtelné .. velkou dobu sem pochyboval až než sem usínal kolem 2 hodiny .. vypadli v celém bytě pojistky,začal sem slýchat hlasy z každé strany a hlasité dupání a naříkání .. nevěřil sem svým uším! když sem konečně usnul ráno sem měl první myšlenku a to chuť na syrové maso a krev .. ta touha vyvrcholila tak .. že jsem se velmi hodně říznul a tak konzumoval svou krev která mi na pár hodin dodala energii :( naneštěstí na krev myslím non-stop a nedokážu se té prokleté myšlenky zbavit:( mám větší sílu než kdykoliv a každý pohyb dotyčného dokážu v přesný čas odhadnout a dokážu vykrýt i ten nejnečekanější útok .. má rychlost se zvýšila také .. ale po tom co jsem se rozmyslel zda-li lovit lidi abych ušetřil své touhy .. tak ne ! rozhodl jsem se být chráněnec slabší i přes mou agressivní a nelítostnou povahu:) vytvořil sem si unikátní plátové brnění od krku po pravou ruku k zápěstí a černý plášt od krku na zátylek vedoucí přes levou ruku:) dokonalé krytí .. pokud budete mít zájem dozvědět se víc a případně si vyberu jedince který bude následovat mé stopy a tak bránit náš národ vyvolených.

Re: Lovec

(Esty, 25. 5. 2013 21:36)

Tyyyjoo
podle mě došlo k něaké proměně,
jak já říkám nic není nemožné a magie egistuje, na to vsadim krk.
Každý, nebo většina lidí by si přála být na tvém místě, ale asi jak už víš tak je to prokletí.Ze začátku se to může zdát super ale potom změníš názor, začne tě to štvat.Jestli bys o tom chtel semnou pokecat tak klidne, muj fb: Esty Maluška, skype: eszombie01

Re: Re: Lovec

(Michael, 3. 1. 2015 1:45)

Ahoj. Zaujala mě tvá slova. Více na skypu. Přijdeš na to.

Re: Lovec

(Viktor Rosa upír, 9. 8. 2016 21:55)

Pohádky na dobrou noc. Auuu ZZZZZ už jsem usnul

prosím sem zoufalá

(Pája, 13. 2. 2015 22:50)

Ahoj lidi,je mi sice jenom 13 let ale prosím vás kdo zná nějakého upíra tak se mi prosím ozvěte na email www.pacipucik@seznam.cz prosím .Moooooc prosím chci se stát upírem už takhle mladá !!!!! PROSÍM!!!

Re: prosím sem zoufalá

(Viktor Rosa, 9. 8. 2016 21:51)

Vždyť by ti ani nenalili v hospodě pivo 13 let bože upírem se stát neje a pak proč chcete bejt jako my paradox

Jak se upiri ovladaji

(Sara, 2. 2. 2013 16:22)

Muzu se na neco duleziteho zeptat. Jsem upir a nevim jak se ovladnout, kdyz vidim krev a kdyz chi nekoho zabit, ale udelat se mi to nechce, poradte mi prosim.

Re: Jak se upiri ovladaji

(Elena, 8. 2. 2013 13:51)

Musíš najít jiného upíra a nechat at tě to naučí. Elena (upír)

Re: Jak se upiri ovladaji

(Gabina, 18. 6. 2015 19:46)

SES BLAZEN

Re: Jak se upiri ovladaji

(123, 28. 11. 2015 16:48)

nepromenil bys mne odpovez na email patriktomek1@seznam.cz

Re: Jak se upiri ovladaji

(Viktor Rosa, 9. 8. 2016 21:47)

Jestli jsi upír tak bys měl znát jiné upíry a mít upíří rodinu, pokud teda nejsi adoptovaný/á čož pochybuju bys musel/a žrát lidi už od jeslí, jinak to škemrání promněn mne hele to nejde se upírem musíte vole narodit!!!! Jinak potomci upírů rostou rychleji, než normální lidé a pak v dospelosti stárnou pomaleji holt jiná biologie

Pravda o upírech je

(Viktor Rosa, 9. 8. 2016 21:38)

Ano upíři existují, ale už neplatí to co kdysi jinak vše má svůj řád v jistejch směrech bych stebou souhlasil, i když jsou tam i proti já s lidma žiju rozhodně není důvod proč k sobě zájemně citit žášť sám jsem namíchanej, jak koktejl, život s lidma je těžký, hlavně když jde o to vidět je umírat, ale ani upír není nesmrtelný i my přeci stárneme i když pomaleji než lidi rozhodně nejde o unešení se v křehkosti života smrtelníků jde jen o úhel pohledu a celkový princip v obživě přátele ti pomůžou tohle držet na udzdě apak dravci v dnešní době se společnost upírů sama dost mnění v životě sám znám pár takovejch upírů co se změnili v názoru a sami žijou s lidma je to spíš věc xenofobie a poznání né dravosti jinak boj s vlkodlaky hele nic jako je vlkodlak jsem neviděl, rozhodně se neměním v netopýra a neumím lítat až potkám někoho takovýho co to umí požádám ho o autogram ty jsi tak upír, jako já jsem sněhurka od sedmi trpaslíčků nebo baba jaga z perníkové to chaloupky že?http://vapirismus.blog.cz/

PRAVDA

(Dagon, 11. 7. 2014 12:22)

Poslouchejte upíři jsou samotáři což znamená že tady asi nebudou psát nejáky debilní komentare ze jsou upíři to jste jenom najivní a chcete jimi být tak se o to nesnažte upíři existují ale vy že tady píšete sami kraviny že jste upíři tak jimi na dobro nebudete nebudu tady tvrdit jestli jsem nebo nejsem upír či neco jineho pokud bude chtít někdo s něčím poradit pište na e-mail zralok11111@seznam.cz s čímkoliv

filmovy stab

(ELENA, 2. 10. 2013 14:25)

Dobry den ja jsem Elena a pisu vam ze studia ktere nataci UPIRI DENIKY , ktela jsem vam rict ze vse je jen hrane a vymyslene !!!!! Upiri existuji jen v zemi jako fosilie! Kostry se sice nasli ale to neznamena ze existuji! To byla davna doba !!!! Pokud chete se na neco zeptat tak na E-MAIL elenaupir@seznam.cz

seniorum concilium

(Petram, 22. 9. 2013 16:43)

Lamia conversione non est causa cur consilium maiorum elit. avonpetra1@seznam.cz

POLOUPÍŘI HLASTE SE!

(Enoch, 25. 5. 2013 23:13)

Zdravím všechny,
hledám a sháním seriózní informace o poloupírské rase, cokoliv; mýty, legendy, fakta...a hlavně jako poloupír jaký zaujímá vztah upírům? Díky moc...pište prosím na enochenoch@seznam.cz!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA