Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak upíři žijí?

14. 11. 2008

   Chépete jak upíři žijí,vnímají,jak se cítí, nebo uvažují? Upíři se od sebe liší a neexistují žádná pravidla nebo charakteristiky jak se chovají nebo by se měli chovat.Někteří žijí jako normální lidé,někteří využívajá svých schopností ku prospěchu, ať sebe,nebo jiných a někteří žijí výhradně jako dravci.Ti draví se živí krví, nestárnou, neovládají se, podřizují si vampíry a bojují proti těm spořádaným, kteří si pečlivě chrání své území a nedovolí vampírů nebo dravým upírum zde lovit. Upíři v utajení vedou války proti jiným upírům, nebo vampírům a proti likanů, zatím co lidé žijí svůj obyčejný jepičí život šťastní že o pravé podtatě světa nevědí absolutně nic.

   Upíři jsou samotáři, nebo žijí v páru a jen zřídka se zaplétají s krátkoživci ,nebo žijí v upířím společenstvu. Většinou  upíři neuvažují zbrkle. Novorození se po nějakou dobu svého začátku ovládají jen stěží nebo vůbec pokud na ně někdo nedohlíží.A mají sklony k lehkomyslnosti a jejich dravost přerůstá hranice a i když v pozdější době dají přednost cestě dobra, jsou jak utržení ze řetězu, v lidském životě to je něco jako puberta.

   Samotářtí upíři bývají právě ti, kteří jsou dravci . To však neznamená že to nemůžou být mírumilovní a ušlechtilí upíři se smyslem pro férplay. Žijící v páru můžou být jacíkoli a i můžou být třeba namíchaní.To znamená že jeden je třeba dravec ,který se neumí ovládat a dávno by se už prozradil nebýt toho že má družku, nebo druha, který ho umí zkrotit, dřív než na to příjde upír vládnoucí onomu kraji a vyřídího. Další možnost životního stylu je s krátkoživcem(normální člověk). Upíři ušlechtilí se většinou s krátkoživci nezapletou, ale ti lehkovážnější, nebo mladí a neskšení se často nechají unést krátkoživcovou obyčejností. Poslední varianta je společenstvo. Společenstvo upírů je obtěžkáno výhodami, ale jen málokteří upíři dokáží žít se spoustou jiných upírů. Ve společenství žijí povětšinou upíři starší než ti mladší už jen kvůli tomu že mladí se hůř ovládají.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prosím..=(

(Romana, 22. 3. 2011 23:03)

Ahoj zdravím všechny lidské a upíří tvory.Nejsem člověkem tak dlouho aby si lidé mysleli co jsem neprožila,když nechci nadále trávit čas na tomto světě jako člověk.Ale život mám špatný a posilnuje mě jen víra v upíry a jejich existenci.Nikdy jsem na živo upíra neviděla a i ,když jsem viděla spoustu filmů o upírech vím,že to jsou jen výmysli.Nevím jací doopravdy upíři jsou ani čemu mám doopravdy věřit,ale upírem se chci stát natolik,že pro nic jiného už nežiju.Trápí mě každá další minuta,když jí musím trávit jako lidský a obyčejný tvor,ale stále mě drží naděje,že jednou potkám upíra,který mě zachrání a v upíra promění.Už dlouho hledám a snažím se nějakého potkat a to né jen proto abych se upírem hned stala,ale i proto abych nějakého znala a poznala jejich praví život.Jak to u nich chodí a jaké oni mají zákony.Je hloupé tu někoho žádat aby mě proměnil,protože né každému se dá věřit a né každý na to má stejné názory.Četla jsem u tohoto článku všechny komentáře.Některé mě potěšili,jiné mrzeli,ale žádný znich mě nepřesvědčil abych přestala věřit a přestala toužit.Je děsné chtít něco co jsme nikdy neviděli a nedotkli se toho,ale vím,že upír není hračka,která poslechne a učiní co je po něm žádáno.Moc toužím po tom aby mi někdo opravdu napsal pravdu a splnil mi můj sen,kterým by mě vysvobodil z toho trápení.Nechci tu brečet,zpovídat se ani někoho doslova prosit,ale začínám si myslet,že nic jiného než hledat dál a právě *prosit* mi nezbývá.Pomožte mi a budte prosím upřímní děkuji.Rominka Romciz@seznam.cz

ZNÁM UPÍRA !!

(Dejv, 13. 3. 2011 20:36)

Ahoj všichni co se chcete stát upíry. Já jednoho znám a pokud se chcete stát upírem tak se sním musíte domluvit. Nejprve napište mě a pak vás na něj odkážu takže můj e-mail dawy99@email.cz budu se snažit vám odpovědět co nejdřív.

Velká rada

(KKK, 12. 3. 2011 14:48)

Lidi nežádejte o přeměnu, žádnej upír ani vampír by to v životě neudělal!

Re: Velká rada

(Lucia, 13. 3. 2011 10:27)

Souhlasim!

NECHCI SE STÁT UPÍREM...ALE JENOM STUDOVAT:)

(Týna, 24. 2. 2011 14:31)

Máš to tady pěkný:))...Chtěla bych vás poprosit:))..hledám upíra...NEPŘESTÁVEJ ČÍST!!...ale ne proto aby mě přeměnil!!!...ale jen proto aby mi řekl nějaké informace:))...docela mě baví studovat upíry, ale mám velké množství informací a ani nevím co je pravda...jedno vím URČITĚ upíři nejsou jako ve stmívání a nevím proč ale nechtějí proměnovat lidi možná pro to že si myslí že upíři nemají duši...Děkuji předem za odpověd:)...ale můžete mi napsat i jen tak:)...můj e-mail: kristyna.kikisek@seznam.cz

OK..

(Lady upiris, 10. 2. 2009 13:08)

dobře..ráda ti pomůžu, bude-li to v mých silách..ale musíš mi dát osobní kontakt(ICQ nebo email) popřípadě mě kontaktuj ty- v rubrice "info o autorce" mám zadaný Email i ICQ..

Re: OK..

(the Ančík, 18. 8. 2010 15:32)

chtela bych se zeptat tez jak mohu potkat upíra.a je pravda ze kdyz se clovek stane upirem tak ze musi opustit rodinu ?Jak se mam stat upirem ?

Potřebuju pomoct! NEPŘEŽIJU :(

(Kajul, 23. 2. 2011 16:14)

Jestli je tu upír potřebuju pomoc :( chci se jím stát páč můj život nemá cenu :( věřte že je to to jediní co bych kdy od nikoho chtěla .. každý řiká 'Bud člověk když už si' ale nikdo me nezná pořádně mám strašnej zivot :( krome rodičů a 3 kamarádek nemám sílu se s nikym skamaradit a když uz se snažím všici říkáj vypadni a takoví :( věřte že bych radši byla nějakej upír co by pil krev zvířat :( a nebo lidí :( takže kdyby neco napište na kajushka.kodlova@seznam.cz nepo na FB Kajinka Kodlová

proměna

(Lucy, 13. 2. 2011 20:51)

Ahoj. Vím, že každý upír mi bude přeměnu rozmlouvat, ale já se upírem opravdu chci stát. Lidský život je bídný a krátký. I když mám podle lidských měřítek dokonalý život, tak spokojená nejsem. Nepatřím do této společnosti! Prosím pomozte mi někdo!! Vampire556@seznam.cz

Help

(Dawidek, 13. 2. 2011 13:11)

Taky znám pár upírů přes net jenže bych jich chtěl znát více.Pokud mi někdo může dát na nějakého kontakt tak mu/jí předem děkuji.Když tak pište na e-mail : dawy99@email.cz

Touha

(David, 9. 2. 2011 20:34)

Ahoj všichni.Já bych se chtěl stát upírem tak pokud se tady nějaký vyskytne a přečte si toto tak bych mu byl vděčná za odpověď na e-mail: dawy99@email.cz , ICQ: 485164907 , nebo Skype: dawidek6020 . Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Nazor

(Despero, 19. 1. 2011 21:06)

kdyz tu ctu vse co pisete tak si docel myslim zeste jen mali decka co nemaj co delat (neni to nak urazlive mireno na vas jeto muj nazor) ale chtelo byto si nechat odpojit internet a prestat koukat na stmivani . Tak raci dete ven a nebo se ucte porat jeto lepsi nez si hrat neto co nejse vy tu mluvite jak byjste chteli bejt upir ale nikdy nic takoveho neexistovalo ze nekdo napise knizku nebo natoci film neznamena ze upiri , vlkodlaci adt. existuje takze si vam radi nechte si odpojit net a televezi a bezte ven a nebo do prace.

Reakce na tvé tvrzení

(---, 31. 12. 2010 9:37)

Ano. Člověk přidá pár spisovných výrazů a hned je z něj upír či nadpřirozená bytost. Takhle to ale nefunguje. Ostatně jako většina tvrzení která jsou na tomto webu zveřejněná.

Bráním se však slovu starý. Čeština kterou mluvím je současná (jen spisovná). Leč ne vždy je pravopisně správná.

Pokud bylo slovo staré použito v kontextu s mou v textu pozorovatelnou nadřazeností pak bych se také ohradil. Názor, leč jakkoli bizarní, nemusí nutně znamenat zkušenost. V mém případě lze těžko něco dokázat fakty či činy. Slova která by je dokázala lidé nevymysleli.

---

(---, 26. 12. 2010 23:53)

Je zábavné pročítat si tyto komentáře. Internet je mocné médium. Knižní a filmové braky probouzí v lidech větší fantazii než čtení děl opravdových velikánů literatury. Proč je jen vše tak převrácené naruby? Možná proto, že lidé nebudou nikdy spokojeni s tím co mají, přítomnost není dostačující.

Knihy i filmy lžou. Obrázky které tu prezentujete nesnáším. Svět není černobílý, není zbraven krví. Chcete-li znát odpovědi na své otázky, ptejte se.

Re: ---

(yoru, 30. 12. 2010 17:34)

mluwis jako stary upir :D

jedno muzu rict s jistotou

(yoru, 25. 12. 2010 21:46)

mezi wami neni ani jeden prawy upir.
to z was spis mluwi stmiwani nebo knihy ktere sou ted w mode. werte ze kdyz uz by ste na ne narazily. nepraly byste si nic jineho nez abysto mohly wratit zptaky

CO JE PRAVDA A CO NE

(Zdeněk, 19. 12. 2010 23:41)

Opravdu je tu někdo upír, pokud ano muže se mi ozvat na email Saggittarius@seznam.cz, rád bych se ho zeptal na hodně věcí. Našel jsem už dost stránek a některé se dost rozchází.Tak by mě zajímalo co je pravda a co ne.

jak se stát upírkou?

(Domuš, 9. 12. 2010 16:41)

ahoj Lucia já bych taky chtěla být upír je to možné???

jak se stát upírkou?

(Domuš, 9. 12. 2010 16:40)

ahoj Lucia já bych taky chtěla být upír je to možné???

jak se stát upírkou?

(Domuš, 9. 12. 2010 16:39)

ahoj Lucia já bych taky chtěla být upír je to možné???


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA