Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak upíři žijí?

14. 11. 2008

   Chépete jak upíři žijí,vnímají,jak se cítí, nebo uvažují? Upíři se od sebe liší a neexistují žádná pravidla nebo charakteristiky jak se chovají nebo by se měli chovat.Někteří žijí jako normální lidé,někteří využívajá svých schopností ku prospěchu, ať sebe,nebo jiných a někteří žijí výhradně jako dravci.Ti draví se živí krví, nestárnou, neovládají se, podřizují si vampíry a bojují proti těm spořádaným, kteří si pečlivě chrání své území a nedovolí vampírů nebo dravým upírum zde lovit. Upíři v utajení vedou války proti jiným upírům, nebo vampírům a proti likanů, zatím co lidé žijí svůj obyčejný jepičí život šťastní že o pravé podtatě světa nevědí absolutně nic.

   Upíři jsou samotáři, nebo žijí v páru a jen zřídka se zaplétají s krátkoživci ,nebo žijí v upířím společenstvu. Většinou  upíři neuvažují zbrkle. Novorození se po nějakou dobu svého začátku ovládají jen stěží nebo vůbec pokud na ně někdo nedohlíží.A mají sklony k lehkomyslnosti a jejich dravost přerůstá hranice a i když v pozdější době dají přednost cestě dobra, jsou jak utržení ze řetězu, v lidském životě to je něco jako puberta.

   Samotářtí upíři bývají právě ti, kteří jsou dravci . To však neznamená že to nemůžou být mírumilovní a ušlechtilí upíři se smyslem pro férplay. Žijící v páru můžou být jacíkoli a i můžou být třeba namíchaní.To znamená že jeden je třeba dravec ,který se neumí ovládat a dávno by se už prozradil nebýt toho že má družku, nebo druha, který ho umí zkrotit, dřív než na to příjde upír vládnoucí onomu kraji a vyřídího. Další možnost životního stylu je s krátkoživcem(normální člověk). Upíři ušlechtilí se většinou s krátkoživci nezapletou, ale ti lehkovážnější, nebo mladí a neskšení se často nechají unést krátkoživcovou obyčejností. Poslední varianta je společenstvo. Společenstvo upírů je obtěžkáno výhodami, ale jen málokteří upíři dokáží žít se spoustou jiných upírů. Ve společenství žijí povětšinou upíři starší než ti mladší už jen kvůli tomu že mladí se hůř ovládají.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Smrt

(Lucy, 23. 7. 2011 20:46)

Hej hned bych si to s tebou vyměnila.... mě třebas nebaví život člověka..kluk kterýho chci bydlí 250km daleko a je to na houby...kdybych byla upír tak bych mohla aspon za ním jít -.-....hele nwm jestli jsi opravdu upír ale jestli jo tak se mi pls ozvi na E-mail jestli by nějak nešlo, že by jsi mě přeměnil...dík moc ;)- AnyBody56@seznam.cz

vAMPIRE

(Balkyr, 10. 7. 2011 4:24)

Ahoj jsem upír od malička když jsem narodil pokousal jsem doktora .. kterej mě vyhodil oknem a pak jsem zvlétl a létal jsem ... z ničeho nic mě kousl pavouk a byl jsem spider-man .. jé počkat tajto je o upírech .. tak nic naschle !

Upir

(Krotitel, 10. 7. 2011 4:18)

Ahoj jsem upír .. a piju lidskou krev .. nevím co to se mnou je .. měním se .. nosim černou kápy .. a chodim hřbitov .. umím lítat ... a spím v babidčině rakvy .. bohužel se tam s ní musím mačkat jelikož si nemůžu dovolit na vlastní babička je mrtvá tak mi nedělá problém .. když jdu na sluníčko tak jsem vlkodlak .. WEST HAM !

je to takhle

(Siodef, 9. 7. 2011 11:15)

Nové icq : 623518788

Re: je to takhle

(Siodef, 9. 7. 2011 11:17)

nové icq: 623518788

Upír..? ♥ ? ♥ !!

(Barbora, 2. 7. 2011 3:48)

nesuďte upíry za to, že vás nechtějí přeměnit.. představte si sebe na jejich místě.. přeměnili byste cizí lidi, kteří vám jenom píší na netu? hm?.. :)

prosím o radu, jsem zoufalá.. nechci vás prosit o přeměnu, to opravdu ne.. nejsem vtěrka ani vlezdoprdelka.. proto se chci jen zeptat.. kde můžu nejčastěji potkat upíra? ne, nejsem lovec, nebo něco podobného, jen se snažím nějakého upíra najít a poznat, sesznámit se s ním a zjistit jak žijete.. co děláte atd.. mým největším snem je stát se upírem, možná jsem dětinská, ale prostě nic víc nechci.. :( už jsem zkoušela cokoliv, ale nikdy jsem žádného upíra nepoznala, neříkám, že nepotkala, ale nepoznala.. :( prosím o radu, děkuji moc za odpověď, pokud se objeví.. :)

Re: Upír..? ♥ ? ♥ !!

(Harry, 9. 7. 2011 11:07)

No dle mého názoru v noci v lesích nebo na vysokých budovách či stromů jelikož já rád stojím například na obrovské výši a hledím na město :)) Myslím že takhle to mají i oni ;))

Upíři

(Warden, 9. 7. 2011 10:57)

Upír může být kdo koliv ... kdo koliv .. Upír je prakticky řečeno netopýr který ale pije krev .. Když si přehodíme role .. je člověk .. a pak je Upír .. člověk co pije krev :)) Pokud vám to skutečně chutná .. a nevsugerujete si to jako většina lidí co chtějí být upíři .. tak to možné je :)) Např. ve Věřte nevěřte bylo znázorněno že upíři existuji :)

Omg!

(Harry, 9. 7. 2011 8:50)

Jste blbci .. upíři existuji ale fakt už vidim jak na sebe upozorňují na webech jste blbci Joo však jo ... denně potkávám upíry mávám si s nima venku,hraju s nima fotbal a basket .. jsou to kámoši , chlastám s nima noo .. Občas zabijou nějaký ty lidi .. ale já je mám rád víš že jo .. takže vstaň od toho stolu a vylez ven protože na upíra nenarazíš tak že budeš vysedávat u počítače ;)))

ODP

(SHELBY, 31. 5. 2011 11:16)

srry jsem upir a jsem v plzni jsem samotař furd se schovavám a jsem v plzni
a neni to jednoduche byt upirem to mi veřte

Re: ODP

(Harry, 9. 7. 2011 8:45)

Ty seš možná tak velmi dementní osoba xD Ty seš tak upír ty šašku .. a určitě zaběhneš 60m za 3 sekundy,skáčeš na baráky,piješ krev lidem a spíš v rakvích že jo? :DDDD Jo jo ..

Upír?

(Ter, 7. 7. 2011 20:39)

Já taktéž jako většina lidí mám ráda upíry. Každodenně mám nějakou chuť na krev, dokonce si sama kvůli ní ubližuju. Možná jsem blázen, ale navštívila jsem i psychologickou poradnu. Mám strašný život, nesnáším sama sebe. Můj otec je psychopat a má pravá láska umřela - záhadně zmizela. Mí přátelé mě zradili, jediná nejlepší kamarádka mi zůstala a naprosto mě chápe a občas se mě i bojí. Bylo by fajn, kdybych si mohla popovídat s někým, kdo má zkušenosti o podivném zmizení, nadpřirozených jevech, upírech, vlkodlacích nebo o čemkoliv, co není normální. Nebo s někým, komu ostatní tvrdí, že je divný nebo s někým, kdo navštívil léčebnu nebo poradnu kvůli podobnému problému. Ráda bych se například svěřila, popovídala nebo získala zkušenosti. Jsem psychicky labilní, citlivá, ale umím v sobě pořádně udusit emoce. Potřebuju někoho, s kým bych si mohla popovídat nebo se poradit. A prosím, doktory nepotřebuju.
email: Clerisek@seznam.cz
ICQ: 368009513

Děkuju moc. Bylo by fajn si s někým podobným popovídat. Určitě by nám to oběma pomohlo...

beznaděj

(Lucy, 15. 2. 2011 15:58)

Je to hrozné. Má touha stát se upírem mě zabíjí. Nic mě netěší. Vše vidím pesimisticky. Když nemůžu být upír, tak nechci žít. Hledala jsem na internetu tady i ve světě a nikde nic. Ani zmínka. Má to vůbec smysl. Upíry nezajímá, jak moc po tom toužím. Oni jsou to co jsou a určitě si to užívají. A já ubohý smrtelník je nezajímám. Nedivím se jim. Jen mě to ubíjí!!! Nechci a nikdy se nesmířím s tím, že mezi ně nebudu nikdy patřit. Pořád budu doufat!!

Re: beznaděj

(Barbora, 2. 7. 2011 3:12)

naprosto s tebou souhlasím.. :( taky mě to strašně ubíjí.. nenávidím svůj život! příjde mi hrozně nesmyslný a bezcenný.. každá další vteřina jako člověk mi příjde jako ztráta času, instinkt mi pořád říká, že bych měla být upírem, zdá se mi to správné, mám takovou intuici, že jsem na světě kvůli důležitějším věcem než jsem teď, myslím, že musím vykonat něco velkého, něco důležitého.. já nevím mám takový pocit, prostě už strašně dlouho čekám na někoho nebo na něco.. mám takové zvláštní sny jakoby o mé budoucnosti nebo jenom "co by se mohlo stát.." nevím, možná, že mám jen příliš bujnou fantazii, ale tenhle život mě ubijí, ve snech, když se stanu upírkou, je to jako vysvobození, jako by mi spadl kámen ze srdce, je to hrozná úleva.. svoboda.. jiné cesty už pro mě není, nemůže být, stále čekám, ale pokud se nic nestane, tak se stane ta druhá vize a tou je, že spáchám sebevraždu, to je taky vysvobození.. skočit z mostu nebo si podřezat žíly.. i takové sny mám.. tak nevím, které mé já vyhraje.. i když bych si přála obojí, přesto první možnost u mne vyhrává více než 100%.. kéž by.. mohu jen doufat, že jednou se objeví někdo, kdo zkrátí mé trápení.. můžete si to přebrat jak chcete.. :)

...................................

(....666, 26. 6. 2011 19:18)

Nikdo z vás nemá právo být upírem....Tento dar je jen pro vyvolené...

JÁ SMÍŠENCEM

(mykle, 11. 6. 2011 10:43)

Byt smíšencem neni nic lehkého protože když chce zautočit musí se proměnit(a to není zrovna dvakrát pěkné).Když se promění je silnější než oba dva do hromady a nezabije ho ani stříbro ani světlo jeto vlastně napůl upír a napůl likan.Jde ho zabít ale to bych vám neradil když ho moc naštvete tak si z vás udělá rohošku :) zabít ho může jen druhy smíšenec nebo jeden ze starších.

Mám dotaz :)

(Joudula, 17. 3. 2011 21:28)

Jak mám uvěřit tomu, že upíři existují?
Děkuji za odpověď ;).

Re: Mám dotaz :)

(Altamira, 18. 3. 2011 17:48)

Jak uvěřit?...Asi by bylo nejlepší to vidět na vlastní oči...ale to se ti asi těžko povede. Budto prostě věříš nebo ne! Ale pokud jsi na vážkách, tak ti poradím. Věř! Jsou mezi námi.

Re: Mám dotaz :)

(shelby, 31. 5. 2011 11:20)

poznaš to podle očí ze ma vyrazne barvy a lehke špičaky ja nejsem cisto krevenej proto že jsem kouslej do leve nohy tim to taky poznas

pomoc

(pomoc-rada, 3. 4. 2011 21:57)

Zdravím Vás všechny,
mám takový delikátní problém. Je to opravdu na dlouho, ale ve zkrácené verzi jde o to, že se ve mě mísí upíří a lidská podstata, nejsem to ani to. Chtěl bych být proto poučen, a pokud to bude možné i proměněn. Děkuji moc za pomoc, své názory prosím posílejta na skolabilemagie@gmail.com. Děkuji


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA