Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak upíři žijí?

14. 11. 2008

   Chépete jak upíři žijí,vnímají,jak se cítí, nebo uvažují? Upíři se od sebe liší a neexistují žádná pravidla nebo charakteristiky jak se chovají nebo by se měli chovat.Někteří žijí jako normální lidé,někteří využívajá svých schopností ku prospěchu, ať sebe,nebo jiných a někteří žijí výhradně jako dravci.Ti draví se živí krví, nestárnou, neovládají se, podřizují si vampíry a bojují proti těm spořádaným, kteří si pečlivě chrání své území a nedovolí vampírů nebo dravým upírum zde lovit. Upíři v utajení vedou války proti jiným upírům, nebo vampírům a proti likanů, zatím co lidé žijí svůj obyčejný jepičí život šťastní že o pravé podtatě světa nevědí absolutně nic.

   Upíři jsou samotáři, nebo žijí v páru a jen zřídka se zaplétají s krátkoživci ,nebo žijí v upířím společenstvu. Většinou  upíři neuvažují zbrkle. Novorození se po nějakou dobu svého začátku ovládají jen stěží nebo vůbec pokud na ně někdo nedohlíží.A mají sklony k lehkomyslnosti a jejich dravost přerůstá hranice a i když v pozdější době dají přednost cestě dobra, jsou jak utržení ze řetězu, v lidském životě to je něco jako puberta.

   Samotářtí upíři bývají právě ti, kteří jsou dravci . To však neznamená že to nemůžou být mírumilovní a ušlechtilí upíři se smyslem pro férplay. Žijící v páru můžou být jacíkoli a i můžou být třeba namíchaní.To znamená že jeden je třeba dravec ,který se neumí ovládat a dávno by se už prozradil nebýt toho že má družku, nebo druha, který ho umí zkrotit, dřív než na to příjde upír vládnoucí onomu kraji a vyřídího. Další možnost životního stylu je s krátkoživcem(normální člověk). Upíři ušlechtilí se většinou s krátkoživci nezapletou, ale ti lehkovážnější, nebo mladí a neskšení se často nechají unést krátkoživcovou obyčejností. Poslední varianta je společenstvo. Společenstvo upírů je obtěžkáno výhodami, ale jen málokteří upíři dokáží žít se spoustou jiných upírů. Ve společenství žijí povětšinou upíři starší než ti mladší už jen kvůli tomu že mladí se hůř ovládají.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kj

(oj, 14. 9. 2011 18:33)

dfd

Pojďte

(Jackie Estacado, 14. 9. 2011 18:34)

Jsem Darkness vidím ve tmě a dokáži něco co vy ne .. připojíte se k naši slavné éře ? a zničíme nač jsme byli stvořeni ? ! icq: 629908810

Re: Pojďte

(Břesk, 14. 9. 2011 18:34)

Připojím se rád

Upíři a nadpřirozeno

(Ketrin, 10. 7. 2011 21:06)

Ahoj já mám docela skušenosti se vším nadpřirozrným atd.Studuji to už 5 let a ted s tím mám dobré skušenosti (na to že mi 25 bude 11).za všeho nejradši mám ale upíry a toužím se stát jedním z nich.No tak doslova ne.Stačilo by se mi stá dhampírem(napůl člověk napůl upír)aspon bych mohla na slunce.já se upírů nebojím.Já sama nejsem normální.Našim nic neříkám ale kámoškám a sestřenicím(v zdáleným) a ty omě říkají že moc koukám na filmy s upíry(teda ty sesřenice.kámošky naopak že sem blázen,snílek atd. ale nikdo mě nedokáže pochopit.mám noční můry plné upírů.Už rok se mi zdá(nemyslím ve snu,ale v realitě když sem vzhůru)třeba když sem jednou šla domů ze školy sama tak mi přišlo že mě sleduje černý kůn a jeto až dot ed a že je se zvláštním chlápkem.
kdyby něco tak pište sem:ilovehorseandanimals@seznam.cz


zdar upírům

a mimochodem piju si vlastní krev a sestřenčinu(vlastní sesrřenice-tahle ení vzdálená)ale nechutnala mi jen ta moje a taky se snažím upíry vyhledat od 7 chci se s nimi spřátelit atd. a stát se jednou z nich.A skoro vůbec nespím.

Re: Upíři a nadpřirozeno

(Radmen, 15. 7. 2011 14:38)

Poradím ti .. běž jednou ven .. s kámoškama jestli nějaký máš .. nebo se bav někde .. chlastej .. a nemluv nám o svojí fantazii .. tak moc si to vsugeruješ až to píšeš to diskuze :)))

Re: Upíři a nadpřirozeno

(upír, 10. 9. 2011 14:26)

já jsu upír kdyby něco pište na www.simonahola@seznam.cz Ale nepřeměním vás!

upíři??

(annna, 20. 8. 2011 10:55)

jo tak upíři..?? bože vy asi nechápete že nejsou ... :D kolik vám vůbec je ....?? :DDD.. vy už jste snad zešíleli.. líbí se mi film (twilinght)...to jo ale hrajou tam herci bože!! :DD že jim vůbec věříte ..xD

Re: upíři??

(DevilMyCry, 2. 9. 2011 17:54)

Né asi ! :DDD A pak že filmy neovlivňují děti :DD

Re: Re: upíři??

(:D, 3. 9. 2011 16:43)

no šak..:D

nič nebude

(oká :), 1. 9. 2011 11:53)

chci být upírka ale je to asi nulová šance..:(

Chci být upírka

(Lucy, 25. 8. 2011 11:08)

Ráda bych se chtěla stát upírkou
Další podrobnosti na mém E-mailu lucy278@centrum.cz

Chci být upírem

(Adam, 22. 8. 2011 10:17)

Rád bych byl upírem či vampírem. Facebook: http://www.facebook.com/adam.filak1997

Nejste blbý ?

(Mia, 19. 8. 2011 17:08)

Hej lidi nechápu co tady řešíte ... Musím se tomu smát.I kdyby upíři byli - nepochybuju o jejich existenci - tak to stejně nijak nezjistíte.Je to prakticky to samé jako UFO a všechno jiný nadpřirozený.Upíří historie sice sahá šíleně daleko ale stejně je pořád pochybná a většinou je to jen snůška vesnických povídaček a fantazírování které podporují blbé americké filmy.Já sem Rumunka,moje rodina odjakživa žije v Transylvánii,což je místo kde by upíry čekal každý.A taky nejsem upír,já ani nikdo z rodiny.Je to sice lákavá představa,ale jaksi nesplnitelná.Tak se VZPAMATUJTE !!!! :)))) zdarce :)

lolipoplady.m@seznam.cz

pomoc

(Někdo , 17. 8. 2011 16:55)

Já bych se chtěla seznámit s upírem jen to by mě udělalo šťastnou tak prosím napište na muj e-mail. : kikipel@centrum.cz

ahoj :D

(nellinkaf@seznam.cz (15), 8. 8. 2011 20:42)

čauky .... nevím jestli nějaký upír někdy navštívil tento web … tím nechci někoho urazit …. Ale ono nejde nikomu věřit když ho nevidíte osobně … nebudeme si lhát … jistě se tu vydávalo pár podvodníků za upíry … omlouvám se že obtěžuju  … jistě jako každý jsem zvědavá :D … samozřejmě že jsem viděla Twilight … Buffy :D … jestli tu někdo toho upíra opravdu zná .. nebo jím je … :D chtěla bych se zeptat … pár dotazů sem si přečetla …. „piji lidskou krev“ …. To má znamenat co … nebo spíš .. „jdu po ulici hele mam hlad támhle de nějaká holka .. tak si jí vysaju“ …. Nebo .. jak to že jsem ještě neslyšela od nikoho že by se někde našli těla s nízkým množstvím krve …. Já tu netvrdím že upíři neexistují … sry …. Nebo mi někdo vysvětlete … kdo tu tvrdí že toho upíra zná …. Jak to ty lidi dělaj že to ještě nebylo v TV .. jasně že je spousta webů …. Upíři ….. ale stejně …. To samé vlkodlaci … i když to je možné protože ty se neživí krví .. teda aspoň myslím :D ….. věřím že existují víly .. to ano … možná jen že v mém podvědomí jsou víly za hodný a …… jestli mi chce někdo něco napsat …. Něco mi vysvětlit … s něčím se svěřit :D písněte na e-mail …. Jo a jenom ….. upíři jestli jste myslím si že i u lidí máte pochopení :D …. Není to jako v minulosti …. Myslím si že jak tu ty lidičky píšou o tom že by se chtěli setkat …. Přeměnit …. :D asi máte hodně kamarádů … a ani o nich nevíte :D
nellinkaf@seznam.cz

Smrt

(Vampire, 6. 7. 2011 19:22)

Ahoj, jsem upír a nejsem na to pyšný. Už mě nebaví žít. Miluji jednu dívku, kterou nemůžu mít, neboť je člověk a já si musím vzít čistokrevnou družku. Chcete vědět jak upíři žijí? Tak já vám to povím. V noci vstanu a jdu na lov, nejsem ten typ upíra, který jak si myslíte pije zvířecí krev, ani nepiji krev z transfúzních balíčků, ale piji krev z lidí. Respektive většinou z dívek, jelikož ty se dají nejlépe ovlivnit. To mi zabere skoro celou noc. Další věci vám popisovat nebudu... Snažím se vám říci, že upír nemá tak krásný život jak je to ve filmech, kdybych si mohl vybrat raději bych si zvolil smrt. Upíři nejsou takoví jak si myslíte, jsou zlí, krutí a bez duše. Upíři milují to ano, ale ne lidi to je proti zákonu. Já už takhle žít nechci, při životě mě udržuje pouze krev a touha po ní. Buďte rádi, že jste lidé... hned bych si to s vámi vyměnil.

Re: Smrt

(Lucienne, 7. 7. 2011 15:09)

Ahoj. Věřím, že život upíra je těžký, smutný, ale také plný možností, které člověk prostě nemá. Škoda, že si to nemůžeme vyměnit. Ty by si chtěl být člověkem a já umírám touhou stát se upírem....Krutá to ironie....
Kdyby jsi mi chtěl napsat, mohli bychom si o tom popovídat.
smrtjeteprvezacatek@seznam.cz

Re: Smrt

(Harry, 9. 7. 2011 8:40)

Moc se koukáš na filmy :)) Nehraj si na upíra to ti nikdo nezbaští .. ;D seš trapnej :)) To už bych ti víc uvěřil že umíš mluvit se zvířetama ..

Re: Smrt

(Dominika, 19. 7. 2011 20:05)

Mohl by jsi mi prosím napsat na můj e-mail? Domiiina22@seznam.cz
Předem děkuji. S pozdravem
Dominika

-_-

(Princess of Vampire, 22. 7. 2011 16:14)

Jo je fakt, že upíři třeba existují. Ale vážně si myslíte, že by jak blbci na sebe upozorňovali? Oni náš druh nemusí. Neberou nás jako soběrovné.A poslední,co by chtěli, je abychom věděli, kde žijí, jak se stravují a další takovéhle věci. Upíři si vybírají sami o koho budou mít zájem. Nemyslete si, že je najdete. Jen ucítí, že je někdo hledá, ať už ze zvědavosti, nebo díky tomu aby ho přeměnili (což nedoporučuju,není to příjemné a je to fyzicky náročné.... není to takové jako ve filmech, koukejte na realitu ne na sny ) tak hned utečou. Ne kvůli tomu, že by se báli. Ale nechtějí, aby se stali obětí zkoumání a neustálého pátrání. Nechte je prosím být. Takže když vám někdo napíše,že je upír,nebuďte hloupí.... nevěřte ;)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA