Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak upíři žijí?

14. 11. 2008

   Chépete jak upíři žijí,vnímají,jak se cítí, nebo uvažují? Upíři se od sebe liší a neexistují žádná pravidla nebo charakteristiky jak se chovají nebo by se měli chovat.Někteří žijí jako normální lidé,někteří využívajá svých schopností ku prospěchu, ať sebe,nebo jiných a někteří žijí výhradně jako dravci.Ti draví se živí krví, nestárnou, neovládají se, podřizují si vampíry a bojují proti těm spořádaným, kteří si pečlivě chrání své území a nedovolí vampírů nebo dravým upírum zde lovit. Upíři v utajení vedou války proti jiným upírům, nebo vampírům a proti likanů, zatím co lidé žijí svůj obyčejný jepičí život šťastní že o pravé podtatě světa nevědí absolutně nic.

   Upíři jsou samotáři, nebo žijí v páru a jen zřídka se zaplétají s krátkoživci ,nebo žijí v upířím společenstvu. Většinou  upíři neuvažují zbrkle. Novorození se po nějakou dobu svého začátku ovládají jen stěží nebo vůbec pokud na ně někdo nedohlíží.A mají sklony k lehkomyslnosti a jejich dravost přerůstá hranice a i když v pozdější době dají přednost cestě dobra, jsou jak utržení ze řetězu, v lidském životě to je něco jako puberta.

   Samotářtí upíři bývají právě ti, kteří jsou dravci . To však neznamená že to nemůžou být mírumilovní a ušlechtilí upíři se smyslem pro férplay. Žijící v páru můžou být jacíkoli a i můžou být třeba namíchaní.To znamená že jeden je třeba dravec ,který se neumí ovládat a dávno by se už prozradil nebýt toho že má družku, nebo druha, který ho umí zkrotit, dřív než na to příjde upír vládnoucí onomu kraji a vyřídího. Další možnost životního stylu je s krátkoživcem(normální člověk). Upíři ušlechtilí se většinou s krátkoživci nezapletou, ale ti lehkovážnější, nebo mladí a neskšení se často nechají unést krátkoživcovou obyčejností. Poslední varianta je společenstvo. Společenstvo upírů je obtěžkáno výhodami, ale jen málokteří upíři dokáží žít se spoustou jiných upírů. Ve společenství žijí povětšinou upíři starší než ti mladší už jen kvůli tomu že mladí se hůř ovládají.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Malé rady

(lucy, 3. 11. 2011 0:35)

dobře ale jak pozname ze je vampir?rekla jsi zte se nemame vampirovi divat do oci jak mam vedet ze je vampir?hledam uz strasne dlouho ale to byste mela vedet vy slecno lucia nebo pani :) JINAK TAKY NESNASIM LIDI CO SI HRAJOU NA NECO CO NEJSOU ALE ONI NA TO DOPLATI...

Re: Malé rady

(Danny, 15. 12. 2011 19:50)

Jo? :))
Tak se sejdeme a ukážeš mi jak dokážeš bejt upírka =))
přečti si můj příspěvek na nejnovějších příspevků :))
Nejsi žádný upír a jestli jo ..
tak mě porazíš =))

Re: Re: Malé rady

(Herden the Vampire, 3. 2. 2012 13:52)

ty Danny na svou hloupost doplatíš ničemo já mám klan a ten klan každého z nás vřdy chránit bude jsme mocnější než ty 100 krát jsi tak stabý jak jen to de nás je 24 a dokážeme zničit stovky lidí dej si bacha

Re: Malé rady

(Dagmar, 15. 12. 2011 22:04)

Jaky je rozdil mezi vapýrem a upýrem????? děkuji pčedem

Sladká nevědomost

(Lovec???10, 17. 12. 2011 3:01)

Opravdu jsem dojat jak si vy lidé hrajete a přitom o tom nic nevíte,jen dokola to samé nedívej se do očí-to je chyba!!!Klidně se podívejte ale nikdy se k němu nepřiblyžujte blýž jak 1 metr,to je bráno za porušení ůcty k němu.............................................................................................................Byl bych mile potěšen kdyby Vážená Lucia mi mohla prozradit když se cítí jednou z nás tak jestly zná naše zákony a ty nejstarší jasně hovoří o naprosté anonymitě a hlavně nikdy se s nikym na tohle téma nebavit,svůj původ vždy popírat,a hlavně lidem vyvracet všechny důkazy o naší ekzistenci..........................A tahle ůdajná jedna z nás si o sobě založí web/stránky........???

Re: Sladká nevědomost

(Danny, 17. 12. 2011 14:36)

Ty taky nebudeš moc chytrej
pravopis neumíš ...
a sám si se teď prozradil že existuje vaše existence =)) troubo

Re: Re: Sladká nevědomost

(Lovec???10, 17. 12. 2011 15:46)

Danny používat slova jako debil,trouba nebo idiot je moc lehké akord když sedíš za počítačem to je každý hrdina a neporazitelnej válečník ale zamysli se Danny dokážeš toto říct i člověku koho potkáš v 1 hodinu v noci v lese???

Re: Re: Re: Sladká nevědomost

(Danny, 17. 12. 2011 18:55)

Dokážu , věř mi :))
Nejsem zbabělec .. :))

Re: Sladká nevědomost

(Dagmar , 14. 1. 2012 20:17)

Ahoj prosim tě já sem pri vyvolená napiš mi prosim na ICQ 565-374-084 prosim napiš pišu si par upirama ale slibujou mi hory doli a nic pomužeš mi prosim se jim stát děkuji.................... aj nebo mi napis na lide dasulavlk já si fakt z par upirama pišu nemnela bich mluvit onich pač bi mne mohli potrastat jestli si upir napiš mi vážně moc prosim dik

Re: Malé rady

(Raziel, 23. 12. 2011 15:13)

Ty nejsi upír :))
nesnaž se být něčím mystickým jen aby si byla zajímavá
děláš takhle jen šaška ostatním dětem =))
Krávo jedna , nauč se chovat ! :))
co z tebe pak má vyrůst?

Re: Malé rady

(Dagmar, 14. 1. 2012 20:09)

Ahoj prosim tě já sem pri vyvolená napiš mi prosim na ICQ 565-374-084 prosim napiš pišu si par upirama ale slibujou mi hory doli a nic pomužeš mi prosim se jim stát děkuji

Re: Malé rady

(Barca, 22. 1. 2012 21:45)

Prosim napis na mail sofia.alfa@seznam.cz diky Barca

Re: Malé rady

(Phoenix, 9. 2. 2012 7:30)

Milá Lucie doufám že máš povolení kopírovat obsah cizího webu chráněného autorským právem. ;) To by to pak nemusel dobře dopadnout právě pro tebe.

Ubohost

(Žoldák.10, 19. 12. 2011 1:46)

Lidi nevim na co si tu hrajete,ale jeden jako druhej jste jen banda pošahanejch dětí co si myslí že maj nějaký schopnosti a nebo to jsou upíři,,,,věřte mi je to hovadina a vy nejste normální do kosmonos s váma a na hezky dlouho........Debilové...........

Re: Ubohost

(Herden the Vampire, 3. 2. 2012 13:58)

těš se znám dtum a příčinu tvé smrti

Re: Ubohost

(Ed, 9. 2. 2012 7:25)

Těšilo nás ;)

Ježiš Kristus

(Maro, 8. 2. 2012 19:05)

Ja věřim v boha a Ježiše a myslim že když už tak jsou tyto lidi pomocnici dabla ale nemyslim si že by takovy člověk mohl udělat něco mě nebo věřicim lidem.Lide čtěte BIBLI je to pravda a život duchovni svět existuje a sprvna cesta je jenom jedna Buh.

Pomoc, rada...

(Help , 24. 1. 2012 18:28)

Zdravím Vás,
mám problém, několikaměsíční. Díky nešťastné události se u mě objevilo něco, co bych popsal jako dhampirismus. Zjistil jsem, že naše rodina tímto prokletím trpí několik generací.
Je nám souzeno žít mezi světy, jako stíny bez domova. Prosím, nemáte někdo informace o tomto druhu vampyrismu? Jediné, co vím je, že prokletí se šířit dál nebude, když bude nějaký člen proměněn. Ale najít skutečného upíra, který vám takový dar poskytne se rovná zázraku.
Pokud se rozhodnete poskytnout mi radu či pomoc, prosím posílejte je na: ignatherrmann@gmail.com.

Re:Upirka

(Barus, 23. 1. 2012 18:20)

604388909 napis pls ty jmena smskou budu mooc vdecna chtela bych se seznamit :-)

kde jsou upiri

(hana, 14. 1. 2012 15:59)

ja bych chtela byt upir a jsem mu troch podobna
ctyri zuby spicate ale stale mi nekdo porad rika ze jsem cvok
a ze jsem blazen ze chci byt upir a ze upiri neexistujou ale ja si myslim
ze se nedali vsechny zabyt ze tu jeste jsou taky si sice myslim ze jsem blba ale porad si rikam a co kdyz zijou ale mi je nevidime co kdyz jsou nekde kolem nas a nebio co kdyz s jednim chodime hm to nikdo nevi co treba se jen pretvaruje


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA