Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak upíři žijí?

14. 11. 2008

   Chépete jak upíři žijí,vnímají,jak se cítí, nebo uvažují? Upíři se od sebe liší a neexistují žádná pravidla nebo charakteristiky jak se chovají nebo by se měli chovat.Někteří žijí jako normální lidé,někteří využívajá svých schopností ku prospěchu, ať sebe,nebo jiných a někteří žijí výhradně jako dravci.Ti draví se živí krví, nestárnou, neovládají se, podřizují si vampíry a bojují proti těm spořádaným, kteří si pečlivě chrání své území a nedovolí vampírů nebo dravým upírum zde lovit. Upíři v utajení vedou války proti jiným upírům, nebo vampírům a proti likanů, zatím co lidé žijí svůj obyčejný jepičí život šťastní že o pravé podtatě světa nevědí absolutně nic.

   Upíři jsou samotáři, nebo žijí v páru a jen zřídka se zaplétají s krátkoživci ,nebo žijí v upířím společenstvu. Většinou  upíři neuvažují zbrkle. Novorození se po nějakou dobu svého začátku ovládají jen stěží nebo vůbec pokud na ně někdo nedohlíží.A mají sklony k lehkomyslnosti a jejich dravost přerůstá hranice a i když v pozdější době dají přednost cestě dobra, jsou jak utržení ze řetězu, v lidském životě to je něco jako puberta.

   Samotářtí upíři bývají právě ti, kteří jsou dravci . To však neznamená že to nemůžou být mírumilovní a ušlechtilí upíři se smyslem pro férplay. Žijící v páru můžou být jacíkoli a i můžou být třeba namíchaní.To znamená že jeden je třeba dravec ,který se neumí ovládat a dávno by se už prozradil nebýt toho že má družku, nebo druha, který ho umí zkrotit, dřív než na to příjde upír vládnoucí onomu kraji a vyřídího. Další možnost životního stylu je s krátkoživcem(normální člověk). Upíři ušlechtilí se většinou s krátkoživci nezapletou, ale ti lehkovážnější, nebo mladí a neskšení se často nechají unést krátkoživcovou obyčejností. Poslední varianta je společenstvo. Společenstvo upírů je obtěžkáno výhodami, ale jen málokteří upíři dokáží žít se spoustou jiných upírů. Ve společenství žijí povětšinou upíři starší než ti mladší už jen kvůli tomu že mladí se hůř ovládají.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nechci být už upírka!!

(Ésmé, 12. 2. 2012 15:50)

Prosím vás už na tuhle stránku chodím hodně dlouho a chci se zeptat : Je tu někdo fakt upír??Kdo nechce byt upír stejně jako já potřebuji dalších 5 upírek je mi 17 už 59 let je to hrůza prosím nedá se to vydržet kdyby měl někdo zájem jsem tu furt tak pište děkuji Ésmé.

Re: Nechci být už upírka!!

(Fat, 12. 2. 2012 17:06)

Můžu ti s tím pomoct... ;)

Lidi peklo existuje...

(Maro, 9. 2. 2012 17:53)

Lidi jedina spravna cesta je Buh živy a jediny Ježiš Kristus nezajimejte se o peklo a věci jimi spjate věřte do pekla by nikdo z vas nechtel.Kouknete na par svědectvi s pekla nic pekneho.Dabel si vas bere ruznymi vecmi ale pravda je jenom jedna BIBLE a JEŽIŠ.Věřte v to lidi nejděte zbytečně do zatraceni pokud vas tyto věci zajimaji je to normalni to dabel hleda cesty jak se dostat bliž kvam duchovni svět existuje a dabel schani pořad vic a vic lidi k sobě v posledni době už je uplne malo lidi věřicich a nebojte nebudete v tom sami sam sem věřici a nelituju peklo je hrozne lidi dabel laka na všechno ale o pekle se nikdy nezminuje věřte lidi věřte že peklo je opravdove a obratte se k BOHU.

Re: Lidi peklo existuje...

(Ed, 9. 2. 2012 20:04)

Ty si vážně dílo ;) prostě další pako...

Tož dobré fantasy, ale nic víc...

(Phoenix, 19. 1. 2012 11:49)

Tak jsem jednou přišel domů, nevěděl jsem coby, taky jsem si řekl, že se po dlouhé době podívám na českou scénu blogů zaměřených na téma: vampýři/upíři.
Samozřejmě jsem nečekal, že by se během pár let, co jsem se nezajímal něco změnilo, měl jsem pravdu, moc se toho nezměnilo, jen je to víc Twilight (předtím to byl zas Dracula, Blade, Underworld... a to s různými mezistupni).
Výše napsaný textík se sice řadí do žánru fantasy, ale bohužel do té nejméně kvalitní, nechápejte mě zle, nic proti, ať si každý píše svůj názor a různé tyhle hovadiny co ho napadnou, já se jen pozastavuji nad tím jak tupí někteří lidé mohou být.

Re: Tož dobré fantasy, ale nic víc...

(Phoenix, 19. 1. 2012 11:53)

Jinak díky autorce článků i autorům komentářů za to, že mne tolik pobavili. :)

Re: Tož dobré fantasy, ale nic víc...

(Herden the Vampire, 3. 2. 2012 13:56)

lidé ano

Re: Re: Tož dobré fantasy, ale nic víc...

(Phoenix, 9. 2. 2012 7:27)

;)

Re: Re: Tož dobré fantasy, ale nic víc...

(Phoenix, 9. 2. 2012 7:36)

Jooo, ty jsi vlastně ta co má ten klan... ahá. :)

Malé rady

(Lucia, 3. 8. 2010 20:20)

Zhledem k tomu že tento blog je skoro celý postaven na různých filmech jsem se rozhodla napsat malé rady jak se především mate vy smrtelníci chovat,když náhodou potkáte vampýra nebo mě..

Nikdy se nedívejte Vampýrovi do očí.

Neprokazujte žádný strach či rozpaky.

Nikdy nebuďte agresívní či hádaví.

Naslouchejte s maximálním respektem. Nikdy nevíte, na jaké úrovni je Vampýr, na kterého jste narazili.

Pokud vám Vampýr řekne, abyste odešli, učiňte tak a neptejte se ho na důvody.

Neotáčejte se k Vampýrovi zády.

Nesnažte se být řiťolezeci a soukat ze sebe laciné komplimenty. Nemáme rádi tento druh chování od Smrtelníků.

Nesedejte si k Vampýrovi, pokud vám neřekne, abyste tak učinili.

Nežádejte o pití, jídlo či podání různých předmětů. Pokud Vampýr zjistí, že se kolem něj motáte, protože vás přitahují jeho peníze či vliv, jste ve velkém problému.

Nekuřte v okolí Vampýra, pokud není kuřák a nezapálí si první. Je velikou neúctou kouřit v domě Vampýra, který nekouří.

Je-li to možné, vezměte s sebou nějaký dárek, drobnou pozornost, která bude prokazovat váš respekt.

Nade vše ostatní, buďte za všech okolností upřímní. Většina Vampýrů pozná, když Smrtelník lže!!

Ted,když jsem vám vysvětlila jak se chovat v případě že někoho jako jsme my potkáte však pamatujte, že většina Vampýrů se snaží být přes den neaktivní jak jen to jde a mají sklon bavit se téměř každou noc. Milují zábavu. Mnozí pijí a flámují jako by byli slavnými rockovými či filmovými hvězdami. Dívejte se po Vampýrech v barech, nočních klubech, na zábavách. Pozor si dejte zejména pokud hledáte Vampýry na internetu. Internet přináší mnoho výhod, které dříve nebyly, stejně tak ale mnoho úskalí.Také buďte opatrní, jelikož vám mohou často odpovídat různí pozéři a jim podobní. Nikdy jim neříkejte kde žijete, své rodné údaje, telefonní čísla atd. Rovněž nevěřte všemu, co vám váš "Vampýr" řekne. Jen tak pro příklad, jakmile uslyšíte hlášky typu Blade, Dracula, Interview s Upírem, dejte od něj ruce pryč. Buďte chytří a ušetříte si spoustu problémů. Grrr já nenávidím lidi,kteří si hrají na něco co nejsou.

At uvěříte nebo ne je to pravda nic dalšího nebudu psát na tohle téma,protože to nemá cenu dál rozepisovat.S pozdravem Lucia.

Re: Malé rady

(Lilit, 9. 1. 2011 17:48)

jancminka5@azet.sk...prosim napíš mi dakujem :)

Re: Re: Malé rady

(Lucia, 1. 3. 2011 10:31)

Zde je můj E-mail: lucy30@centrum.cz

Pište mi jakékoliv dotazy ohledně vampýru (upírů),ale nežádajte mě o přeměnu! Tyto dotazy budou ignorovány stejně jako urážlivé zprávy at už na mě nebo na náš druh!

Re: Re: Re: Malé rady

(MaxOr, 5. 3. 2011 21:36)

jestly tysi upir tak tim padem ja mam doma ferrari

Re: Re: Re: Malé rady

(MaxOr, 5. 3. 2011 21:36)

jestly tysi upir tak tim padem ja mam doma ferrari

Re: Re: Re: Re: Malé rady

(Keroby, 12. 3. 2011 21:32)

MaxOr: Vše je možnéé :D být tebou nedelám si legraci.. Nemuselo by to dobře skončit

Re: Malé rady

(Lilit, 9. 1. 2011 17:49)

jancminka5@azet.sk...prosim napíš mi dakujem :)

Re: Malé rady

(KikusQa, 27. 1. 2011 10:42)

Aoy, moc krásně napsaný , a nevím proč vý debilové tady píšete že to neexistuje náhodou já věřím an to tak sme nepište když bevěříte bylo to fakt krásně napsaný až mě jezdil mráz pozádech sjem ráda že jsme měla tu možnost si to přečíst a už se těším co atdy bude zase novýho kdyby ste se někdo chtěl semnou psát tak mam FB kristýna ševčíková(KikushQa Jenom Honzíka( tam mi můžete psát bo aji na lide 17kikinka bo 96kristyna a nebo na email.cz 96kristyna@email.cz bo 17kikinka@email.cz kdyby ste si chtěli popvýdat přijmu to je to skvělí abych se o tom dozvěděla co nejvíc nechci působyt jao kdybych o tom já něco věděla ale chtěla bych si o tom promluvit pleaysssssssssss... :) :) :)

Re: Malé rady

(David, 7. 2. 2011 22:04)

Prosím tě napiš mi na mail dawy99@email.cz - cokoli, protože se pak potřebuji na něco zeptal, je to důležité.Díky.

Re: Malé rady

(Lucy, 13. 2. 2011 21:19)

vampire556@seznam.cz Prosím napiš mi! Budu na to čekat.

Re: Malé rady

(Kajul, 22. 2. 2011 21:04)

věřím ti a nechci bít dotěrná ale mam jen 2 otázky :)
Ty tady píšeš : Ted,když jsem vám vysvětlila jak se chovat v případě že někoho jako jsme MY .... ty jsi jedna z nich ? a ještě jestli ano jak se můžu přidat ?
Kdyby tak prosím odepiš na E-mail kajushka.kodlova@seznam.cz

Díky moc to pro mě znamená


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA