Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kyvadla- Přípravy

29. 12. 2008

Půvab kyvadla spočívá v jeho schopnosti odpovídat "ano" a "ne", popřípadě "nevím". První, co musíte udělat, je zjistit, jakým způsobem bude právě to vaše kyvadlo reagovat. Například mé kyvadlo označuje "ano" pokud se houpe dopředu a do zadu a "ne" pokud se pohybuje nalevo a na pravo. Ve většině případů se však rozlišije točivý směr kyvadla po směru hodin nebo proti.

Přípravy

  Kyvadlo si vyrobíte jednoduše: na šňůrku nebo nit zavěste věc, která je vám blízká (prsten, přívěsek...), pak uchopte konce provázku mezi palec a ukazováček, loket si opřete o stůl a můžete začít s přípravou.

1. Položte kyvadlu otázku a poproste, aby vám odpovědělo. Záměrně se zeptejte tak, aby odpověď musela být ano. Třeba: Jmenuji se... (a vyslovte své jméno). Pozorujte, jakým směrem se kyvadlo začne pohybovat. Pokud se nerozkývá, rozhoupejte ho sami, nebo, pokud je předmět lehčí, na něj foukněte a dívej se, jak se pohyb upraví.

2. Stejným způsobem hledejte odpověď "ne". Jestli je "ano" pohyb dopředu - dozadu, "ne" může být zleva - doprava nebo obráceně. Kyvadlo se ale může pohybovat i po kruhu nebo elipse.

3. Nakonec poproste kyvadlo, aby vám předvedlo třetí odpověď, kterou budete vykládat jako "možná" nebo "nesmysl". Položte mu prostě nesmyslnou otázku. Příklad: Kdo se do mě zítra zamiluje? Odpověď "ano" nebo "ne" je tady vyloučená.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kyvadlo..

(Marcela L., 19. 6. 2012 20:41)

Ahoj, nevím si rady.. Zeptala jsem se na otázku, jestli jsem upír, poprvé mi odpověděl NE, ale když jsem to zkusila za několik minut, odpovědělo mi, že JO. Jsem z toho zmatená..

Re: Kyvadlo..

(Cleiss, 5. 9. 2012 19:27)

Je možné, že jsi kyvadlo svou myslí přinutila ukázat ten daný směr.

Hezký

(zaxanhor, 8. 5. 2009 21:47)

Hezký, fungu je to skoušel sem to
mě se to líbí

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA