Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aura

20. 11. 2008

Aura je v podstatě energie obklopující všechny živé bytosti. Aura jedné osoby se liší od druhé a to barvou a sytostí, podle níž můžeme lépe poznávat lidi a určovat jejich schopnosti, předpoklady případně jakého směru se ubírají jejich myšlenky. Mohli by jsme říci, že aura je jakýsi obal obklopující člověka.Čím aktivnější člověk je, tím je jeho aura silnější a naopak aura člověka unaveného, nebo zesláblého se vytrácí.

Vidět auru je schopen prakticky každý, kdo se dokáže naladit na ,,signál" jiného člověka, a tím  poznávat lidi kolen sebe.

Již dávno lidé byli schopni auru vidět a připisivali ji svatým,zřejmě pro to že něco vykonali a jejich aura byla dost silná, aby byla vidět. Důkazem jsou obrazi svatých, kteří mají nad hlavou svatozář. Ano, svatozář byla prvotním náznakem aury.

V mnoha knihách je aura nevisloveným námětem k zamyšlení a to třeba když je zmíněna záře obklopující anděly. Takový případ je v nějaké knize z trilogie ,,Jeho temné esence".(mám dojem že to byl druhý díl:) )

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

....

(...., 17. 1. 2011 16:16)

Dejte bílý papír na hnědý stůl sry za překlepi mám nahovno klávesnici

.....

(...., 17. 1. 2011 16:14)

Jestli chcete vidět svou vlastní auru Dejte papír např. na stů (nejlepší bílý) potom na něj umístěte ruku a dívejte se např. na palec asi 30-60s. a uvidíte matnou nebo velkou záři. Pro dobbyse hned odpovím..nejvzácnější je asi Červená barva je pohonnou silou tohoto pozemského života. Vyjadřuje vitalitu, sílu vůle a snahu prosadit se. Je v ní energičnost. Její hnací silou pro nové zkušenosti ve fyzickém prožívání jsou elementární instinkty. V závislosti na odstínu je v ní vyjádřena z jedné strany hezká dětská otevřenost, radost ze života, stejně tak i hněv, zloba, vyzývavost, která vede až do agresivity. Stejně tak poukazuje na materialismus, pokud není v červené jiná barva i na dominantnost, egocentrismus, připoutanost ke hmotě a sex. Patří do skupiny základních neboli primárních barev. Frekvenční rozsah této barvy a její vibrace jsou nejnižší ze škály barevného spektra. Je pohonnou silou tohoto pozemského života a vyjadřuje vitalitu, sílu vůle a snahu se prosadit. Jsou to elementární instinkty, které jsou hnací silou pro nové zkušenosti ve fyzickém prožívání. Je vyjádřením energetičnosti, dynamiky. Červenou je projevena životní síla a aktivita. Červenou se také projevují ti, kteří mají sklon ovládat druhé. Pokud je odstín barvy světlejší jedná se o dobré organizátory a vůdčí pracovníky, kteří se ideálně hodí na managerské posty. Takoví lidé jsou odvážní, aktivní, s dlouhodobými fyzickými výkony, mnohdy ale také vzdorovití, náladoví, snadno vznětliví a se zkratovitým jednáním. Mají tendenci vidět život a svět jako předmět boje a chtějí soupeřit. Jsou to lidé velice akční a temperamentní, kteří si častou svou popudlivostí a kritičností působí problémy v mezilidských vztazích.
Lidé, kteří mají ve své auře červenou barvu, mají potřebu být stále oceňováni a také aktivováni k dalším výkonům. Červená barva vibruje pomalejší rychlostí a je také hutnější. Tím vytváří ochrannou bariéru zamezující průniku vnějších vlivů, ale současně je člověk jakoby izolován ve vlastním světě.
Tato izolovanost často vede k intenzivní podrážděnosti a výbušnosti vyúsťující do zlostných až agresivních reakcí, mnohdy na zcela banální příčiny. Pokud se člověk nezbaví těchto nepravostí, ochranné pole červené aury se stává jeho vězením. Lidé si obvykle nejsou vědomi červené barvy ve svých aurách a jen málokdy vidí nabízenou vnější pomoc. To byla červená a stříbrná
...tu o ni vubec skoro nic nevim ale o zlate atd vim docela dost.

je zvláštní

(dobbys0007, 3. 1. 2010 21:05)

Chci se zeptat jaká aura je vzácná? Jeto stříbrná nebo černá?

knihy?

(artorius, 20. 11. 2008 17:40)

Já jsem knihomol! v jaké že knize to bylo? potřeboval bych nějakej návrh jaký knihy si koupit...už váž ně nevim...nechceš mi poradit? četl jsem ty knihy co si navrhovala a jsou skvělé! spoláhám na tebe..
díky
Artorius

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA