Jdi na obsah Jdi na menu
 


Magie- zaklínadla

23. 11. 2008

Aby zaklínadla fungovala, je třeba především věřit v existenci magie jako takové a sílu samotných čaromocných slov. Brát svět POZITIVNĚ a UŽÍVAT ČAROMOCNÁ SLOVA POZITIVNĚ. "Nikdo není dokonalý." Kolikrát už jsme to slyšeli? Opak je pravdou. "Každý jednotlivý tvor, projev Bytí, je DOKONALÝ." To proto, že v sobě má dokonalou Duši, jež třeba přišla na svět vyzkoušet si negativní úděl, či úděl moci - a neuspěla.

Příkladem zážitku takové Duše může být Adolf Hitler. Narodil se z pohledu okolí méněcenný a stal se mocným. Nedokázal se však zbavit komplexů a stát se dobrým. Třeba se jeho duše už vrátila. Třeba dřímá v těle Sadáma Husajna, ale třeba také v těle G. Bushe - v tom případě se již s mocí dokázala prakticky vypořádat a její úděl v příštím životě bude jiný, vyšší. (Já vím že je to dost uhozený příklad, ale bylo to to první co mě napadlo:))

Také je důležité věřit v existenci více sfér, tedy zejména světa forem, kde žijeme a Neviditelného světa, protože naše běžné čarování probíhá právě zrcadlením naší energie v Neviditelném světě. (Též Duhový svět, myšlen je vyšší astrál.)
 

Je dobré nějak uznat princip karmy (pokud možno i reinkarnace) a UVĚŘIT MU. Cokoliv se vám stane, je vaše vina (někdy nevědomé rozhodnutí Duše, jež mysl nemůže ovlivnit), ale nemá smysl se obviňovat, nic není nenapravitelné. Kde jsem pohořela, a nelze to zlepšit, tam neplýtvám energií a pozitivně působím jinde. Měli bychom žít pro DOBRO. Dobro své, dobro všech a všeho. Pro Dobro nejen v naší, ale i ve všech ostatních sférách.

A zde jsou úvodní čaromocná slova, jež mají být vaším požehnáním a průvodcem. Platí jen tehdy, budete-li chtít. (Přejato od M. Weintein, Pozitivní Magie)

Je jediná Síla, jež pohybuje Měsícem,
prostupuje tebe.
Síla, jež rozzářila Slunce,
rozzáří i tvůj život.
Je ženská a je mužská,
je oblakem i deštěm,
ukryta sídlí ve zvlhlé zemi,
v kořenech a v klíčících semenech.
To ona zvedá vítr.
Je veškerý život, zrozený i nezrozený,
na této Pláni i v rovině příští.
Viditelná i neviditelná,
na planetě i hvězdě.
Je nekonečná, žehnající a ochraňující,
hojí a tvoří;
Míří kupředu i zpět v Čase,
proniká celým vesmírem -
v tomto životě, a myriádách životů, jež teprve nastanou,
jakož i v životech minulých.
Tato Síla je tvojí Sílou
a je i mojí,
je Bohyní a Bohem.
Využij ji, pro blaho veškerenstva
a v souladu se svobodnou vůlí všech,
s vyrovnanou myslí a s radostí -
aby požehnala tvému životu.
A tak se staň.

Tato slova nejsou ale úplně vzornou ukázkou toho, jak by to mělo vypadat. Jak se totiž říká i ve Wiccan Rede, Radě čarodějnicím, "chceš-li zaklít slovem svým, zaklínadlem nechť je rým". Nejlepší zaklínání jsou rytmické, veršované texty, které jsou dobře zapamatovatelné a mají ve svém znění sílu. Lépe potom působí na naší mysl, tím i na energii a kouzlo celé. Takže ať už přejímáte, překládáte nebo vymýšlíte vlastní zaklínadla - nebojte se veršování!

Zrýmovanou formu svého přání pak (třeba v kombinaci s jinými rituály) pak zpívejte, třeba tančíce dokola ve svém kruhu. O jiných podobách magie napíši ještě v jiném článku.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

napiste mi

(krisa789@pokec.sk, 9. 6. 2010 13:22)

no nevim ci toto je prauda co sa tu pise ale chcela bi som sa strat upirkou a nevam jakov nato co mislite ??? vedeli bi ste mi poradit?? napiste mi na krisa789@seznam.cz udelala bich cokolif abi sem bila upirkou prosim vas napiste mi moooc vas prosiiim dekuji:)

To je konec

(Lenka, 28. 9. 2010 15:54)

Milá slovanko (protože nevím jak se jmenušek budu psát slovano jo?)Ty asi nikdy nebudeš upírkou protože jsem se na tebe koukala a jsi pěkně ošklivá ten obilčej a ta postava no to je hrůza

Re: To je konec

(hulič, 28. 2. 2012 18:14)

Co to tady rozjíždíš?????

Re: To je konec

(Banshee, 3. 8. 2012 20:19)

Drahá, než začneš hodnotit druhé tak se podívej do zrcadla.Myslím ,že ty nějaká extra třída taky nejsi.Nemáš právo posuzovat kdo bude a kdo nebude upírem.Myslím ,že seš ráda když se podíváš do zrcadla a to nepopraská.

Re: To je konec

(Addy, 18. 5. 2013 13:09)

Upíři nemusejí být krásní... Tak zmlkni, co ty o upírech a o životě můžeš vědět?!

Televize://

(IceYeba, 14. 10. 2012 19:26)

Jste vsichni magori! Prestante cumet na ty filmy...Aniz by jste si to uvedomovali tak vsechno jste pochitily z filmu! A jak mile se neco podoba tomu filmu aniz by jste si to uvedomili tak v podvedomi vam hned vyskoci veci jako UPIR,DUCH... Proste nic takoveho neni. Nejsou prime dukazi a nikdy nebudou:)))

musim nechci udělat vcíp

(Minojd, 5. 10. 2012 14:25)

čarodějky se zrodilyz popela dračího tak požádej dábbla samotného jenž umři!kdo si to přečte tak do5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do5 dnů,kdo si to přečte tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!!

nwm

(kiki, 13. 9. 2012 14:37)

prosim ja chci byt upirkou ale nevim jak tak pomoc help
kdyztak email kristyn02@seznam.cz

Duchové ,ale ne upíři!

(Nikol, 9. 8. 2012 15:14)

Ahoj,já osobně věřim na duchy.To asi každej,ale že bych věřila na upíry? Jo řeknu Vám fascinují mě,ale nemůžu na ně věřit když se o nich nikde nepíše a když už,tak jsou všechny články jiný.Co si z toho mám asi vybrat?A ty co tu píšou že byly v lese,že tam byl upír a že oni jsou taky upíři tak jste asi hodně padlí na hlavu.A jedna holka co tu píše že byla upírem,potom sežrala papír a byla člověkem nech se vyšetřit prosimtě jo?

..

(Nella, 28. 12. 2010 18:23)

Chtěla bych se stat upirkou rada kousu vsechny kdyz se nastvu nobo kousu veci je to nejaky priznak to ho upira??!!!

Re: ..

(Banshee, 3. 8. 2012 20:12)

Ne to je příznak psychické nemoci. Navštiv prosím nějakou kliniku než někomu ublížíš psychopate.

Re: ..

(King The Wampire, 13. 1. 2012 8:31)

Tady sám satan,smrtelníci nesnažtese nás rozhněvat

Re: Re: ..

(Banshee, 3. 8. 2012 20:21)

Můj pane pokud jsi to ty tak tě zdravím. Pokud ne směji se protože on nemá rád když se za něj někdo vydává to mi věř.

Re: Re: ..

(Terry, 19. 1. 2012 19:53)

sám ses prah obycejnej smrtelník tak se nevydavej za satana pac je to ubohy :P :D

upíři jsou nejlepší

(nikola, 16. 3. 2011 14:13)

už sem to skoušela hodněkrát a nikdy se to nevivedlo,jsem čarodějka bezmocná at staneš se mnou.věř si,a uklidnise,v mysli ti to hodně přeje.....a jestli si ted v duchu říkáte že sem magor tak se mýlíte ,protože příde i na vás řada..

Re: upíři jsou nejlepší

(Banshee, 3. 8. 2012 20:10)

Nejdřív se nauč pravopis a pak sem něco piš! To je z toho ,že tento blog navštěvují mrňousové co slintaj u Stmívání...

Re: upíři jsou nejlepší

(kacka a terka, 14. 8. 2011 14:18)

sez jak ze strihorukyho edwarda nikolo a magorko

Re: upíři jsou nejlepší

(Míša, 21. 1. 2012 15:06)

Ahoj prosím ovi se mi na muj e-mail chtěla bych se tě na pár věcí zeptat.. já bych se chtěla stát upírem muj e-mail je - m.i.s.14@seznam.cz

mejdan s kámoškama....

(Terka , 3. 3. 2012 16:02)

Já moje segra a její kámoška sme spaly u moje sestřenice v Karviné a teta šla do práce tak sme si udělaly mejdan rozbalyly sme vodku pak sme začaly hrát polštářovou bytvu byla prdel ale pak už sme byly unavené tak sme si šly lehnou vím že sme si šly lehnout 2:34 ráno pak jak sem usla tak se se zbudila a bylo 3:34 ! tak sem zbudila segru at de semnou na záchod jak už sem byla tak sme šly zpátky do pokoje a segra říkala že jak sem byla na záchodě tak že někoho vyděla vedle v koupelně a že to šlo do pokoje tak sme všechny zbudily a dívaly se po pokoji ale nikdo tam nebyl a segra říkala že to byla velká postava s černámi vlasy a s čistě modrýma očima jako by svítily měla sem docela strach ! ale pak sme si šly lehnout na druhej den sme se vzbudily a moje sestra začala řvát a byla v koupelně já kiki a nikol sme za ní utíkaly do koupelny a eptaly sme se co se stalo a ona řekla at se podívám na její ruku a měla tak 4 krvavé tečky od ted tam má 4 tečky jako jízvy a chová se docela divně vubec nechodí ven když je pěkně a KDYŽ DU DO JEJÍHO POKEJE TAK MI POKAŽDÉ ŘEKNE AT VYPADNU

Re: mejdan s kámoškama....

(Banshee, 3. 8. 2012 20:07)

Víš co je to interpunkce??? Kolik ti je, 12 ?? Rozbalili jste vodku?? Děvče to co si napsala je pitomost. 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA