Jdi na obsah Jdi na menu
 


Magie- zaklínadla

23. 11. 2008

Aby zaklínadla fungovala, je třeba především věřit v existenci magie jako takové a sílu samotných čaromocných slov. Brát svět POZITIVNĚ a UŽÍVAT ČAROMOCNÁ SLOVA POZITIVNĚ. "Nikdo není dokonalý." Kolikrát už jsme to slyšeli? Opak je pravdou. "Každý jednotlivý tvor, projev Bytí, je DOKONALÝ." To proto, že v sobě má dokonalou Duši, jež třeba přišla na svět vyzkoušet si negativní úděl, či úděl moci - a neuspěla.

Příkladem zážitku takové Duše může být Adolf Hitler. Narodil se z pohledu okolí méněcenný a stal se mocným. Nedokázal se však zbavit komplexů a stát se dobrým. Třeba se jeho duše už vrátila. Třeba dřímá v těle Sadáma Husajna, ale třeba také v těle G. Bushe - v tom případě se již s mocí dokázala prakticky vypořádat a její úděl v příštím životě bude jiný, vyšší. (Já vím že je to dost uhozený příklad, ale bylo to to první co mě napadlo:))

Také je důležité věřit v existenci více sfér, tedy zejména světa forem, kde žijeme a Neviditelného světa, protože naše běžné čarování probíhá právě zrcadlením naší energie v Neviditelném světě. (Též Duhový svět, myšlen je vyšší astrál.)
 

Je dobré nějak uznat princip karmy (pokud možno i reinkarnace) a UVĚŘIT MU. Cokoliv se vám stane, je vaše vina (někdy nevědomé rozhodnutí Duše, jež mysl nemůže ovlivnit), ale nemá smysl se obviňovat, nic není nenapravitelné. Kde jsem pohořela, a nelze to zlepšit, tam neplýtvám energií a pozitivně působím jinde. Měli bychom žít pro DOBRO. Dobro své, dobro všech a všeho. Pro Dobro nejen v naší, ale i ve všech ostatních sférách.

A zde jsou úvodní čaromocná slova, jež mají být vaším požehnáním a průvodcem. Platí jen tehdy, budete-li chtít. (Přejato od M. Weintein, Pozitivní Magie)

Je jediná Síla, jež pohybuje Měsícem,
prostupuje tebe.
Síla, jež rozzářila Slunce,
rozzáří i tvůj život.
Je ženská a je mužská,
je oblakem i deštěm,
ukryta sídlí ve zvlhlé zemi,
v kořenech a v klíčících semenech.
To ona zvedá vítr.
Je veškerý život, zrozený i nezrozený,
na této Pláni i v rovině příští.
Viditelná i neviditelná,
na planetě i hvězdě.
Je nekonečná, žehnající a ochraňující,
hojí a tvoří;
Míří kupředu i zpět v Čase,
proniká celým vesmírem -
v tomto životě, a myriádách životů, jež teprve nastanou,
jakož i v životech minulých.
Tato Síla je tvojí Sílou
a je i mojí,
je Bohyní a Bohem.
Využij ji, pro blaho veškerenstva
a v souladu se svobodnou vůlí všech,
s vyrovnanou myslí a s radostí -
aby požehnala tvému životu.
A tak se staň.

Tato slova nejsou ale úplně vzornou ukázkou toho, jak by to mělo vypadat. Jak se totiž říká i ve Wiccan Rede, Radě čarodějnicím, "chceš-li zaklít slovem svým, zaklínadlem nechť je rým". Nejlepší zaklínání jsou rytmické, veršované texty, které jsou dobře zapamatovatelné a mají ve svém znění sílu. Lépe potom působí na naší mysl, tím i na energii a kouzlo celé. Takže ať už přejímáte, překládáte nebo vymýšlíte vlastní zaklínadla - nebojte se veršování!

Zrýmovanou formu svého přání pak (třeba v kombinaci s jinými rituály) pak zpívejte, třeba tančíce dokola ve svém kruhu. O jiných podobách magie napíši ještě v jiném článku.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KREV

(Lucie, 5. 12. 2011 17:36)

ja sama jsem byla obycejnou holkou ,ale kdyz jsem byla o pulnoci v lese tak tam byl stin.Byl to UPIR ja jsem utikala co nejrychleji to slo ale dohonil me kousnul me a byla jsem UPIRKA pak jsem sla domu a tam jsem zabyla mamu,tatu sestru,bratra. pak druhy den jsem byla ve skole a zabyla jsem vsechny pak jsem sla domu a nasla jsem kus neceho zvlastniho a byl to papir tak jsem ho snedla a pak ze mne byla normalni holka KONEC

Re: KREV

(martin , 20. 6. 2012 14:28)

no to jo teda fakt zabila si rodiče a sourozence fakt vtipny to ti neverim haha :D

Re: KREV

(Banshee, 3. 8. 2012 20:04)

Ty se v čárkách a tečkách moc nevyznáš co? Jsou tu od toho ,aby byl text srozumitelný.Bože... větší blbost jsem neslyšela!

?Jaká je pravda?

(Nikola, 12. 7. 2012 12:22)

Už jsem viděla hodně,duchové a pak ještě upíři,osobně mě to hodně viděsilo,ale potom jsem začala mít ty podivné sny a něco jako předpovědi.Máma říkala že je to jen náhoda,ale mě to tak nepřipadalo protože ty sny pořát pokračovali a rozvíjeli se.Začala jsem si o sobě myslet že jsem čarodějka,docela se mi to i líbílo.Pak jsem toho trošku vyuřívala párkrat se mi to povedlo,Ale tet to už neovládám ani nemám žádné sny.Myslíte že to byla MAGIE ? nebo jen NÁHODA ?

Re: ?Jaká je pravda?

(snow white queen, 3. 8. 2012 20:02)

Ne to byl záchvěv schizofrenie...

kouzlo

(kiki, 25. 7. 2012 20:19)

zrcadlo,zrcadlo kdo je na svete nejkrasnejsi

vlkodlaci a upiri

(martin , 20. 6. 2012 14:26)

Cau lidi ja videl s kamošema sme asi byli venku asi 22:00 byla tma byli sme v parku kousek od hrbitova sedli sme si na lavičku povidali sme si a najednou mlha a tam neco stalo vysoka postava spicate uši a mel na puse zubaky tak sme sli radši prič a sli sme a ta mlha zanama furt jakoby sla a pak sme slyšeli v chrosti neco jako vrčet psa a pak rychloste to byl černej stin a sli sme radsi pak domu . A pak doma sem mel takovi na krku dve tečky a vubec sem nespal a byl sem docela rychlej a mel sem postreh ale ted už to nemam .

Kámoška

(Esmé, 30. 1. 2012 9:51)

Jedna holka ze školy mi řekla at si dam pozor na ruku nechapala jsem to ale byla to pravda o víkend jsem si jí zlomila atd....,,,je taková osaměla je KOUZELNICE????????? Odpovědte

magieee

(selener, 31. 12. 2011 1:45)

já osobně myslím že jsem mág dokážu vitvořit jakousi malou energii ale nedokážuji zvětšít pište jestli něco víte na email : sokolicek70@seznam.cz

prosba

(Paja, 2. 12. 2011 20:56)

Nacházim v sobě špatnyho cloveka jak se to da zmenit.

Re: prosba

(KREV, 6. 12. 2011 15:56)

MUSIS JET DO KLADNO-SVERMOV TAM PUDES NA DECKE HRYSTE TAM VSE PROBEHNE
MUSISSSS

KREV

(UPIR, 5. 12. 2011 17:37)

ja sama jsem byla obycejnou holkou ,ale kdyz jsem byla o pulnoci v lese tak tam byl stin.Byl to UPIR ja jsem utikala co nejrychleji to slo ale dohonil me kousnul me a byla jsem UPIRKA pak jsem sla domu a tam jsem zabyla mamu,tatu sestru,bratra. pak druhy den jsem byla ve skole a zabyla jsem vsechny pak jsem sla domu a nasla jsem kus neceho zvlastniho a byl to papir tak jsem ho snedla a pak ze mne byla normalni holka KONEC

PRO LENKU (TO JE KONEC)

(Aneta, 2. 1. 2011 12:56)

Nechci používat vulgární výrazy takže to řeknu slušně :)...Proč tu ponižuješ ostatní lidi ?? Podívej se prosím nejdřív sama na sebe a pak kritizuj..a jak psala lamia je lepší být "ošklivá" než mít v hlavě takové "seno" (pokud vůbec to) jako ty !! Uvolni se a sklidni hormon

Odezva

(Lamia, 2. 10. 2010 0:47)

Milá Lenko (To je konec), lepší mít o trochu horší postavu a obličej, než-li mít v hlavě tu neurvalost a drzost, co ty. kdyby každý hodnotil druhé jako ty, nevím, jak by tento svět dopadl... Troufám si říci, že je to tvá vizidka a měla by sis dávat na pusu, poněvadž všechno se každému vrací. I to dobré, zlé, či neutrální... Too si pamatuj. ;-)

Re: Odezva

(Lamia, 2. 10. 2010 0:49)

Vizitka* pardon, ani netuším, kde se tam ta šílená hrubka vzala :D ! 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA