Jdi na obsah Jdi na menu
 


Základní informace o likanech

18. 11. 2008

Nejprve než se dostanu k likanům bych se ráda omluvila, za to že mé informace nebudou ,ani zdaleka postačující. O likanech se toho píše sice hodně,ale každá verze je úplně jiná a já mám z toho hlavu v pejru. pokusila jsem se najít alespoň nějaké věrohodné podklady pro tento článek, ale opravdu toho čemu se dá připisovat pravda moc není..

První důležitou informací ,je že stejně jako u Upírů ,je několik druhů Likanů. Prakticky by měly být tři velké ktegorie(jestli se i ty dělí dál tak to opravdu netušim).1)Likani kteří se mění při každém úplňku 2)Likani kteří se změní pokaždé když spatří měsíc 3)A poslední skupina Likanů je nejvzácnější a nemají s měsícem nic společného-Jsou to Likani kteří se mohou proměnit kdy chtějí a i ve vlčí podobě jsou schopni se ovládat.

Za druhé se zaměřim hlavně na třetí variantu Likanů.Likani jsou schopni číst myšlenky jiným Likanům ,kteří jsou proměněni ve stejný moment.Žijí ve smečkách. Jsou to prakticky jediní tvorové ,kromě Upírů samotných, kteří dokáží Upíra zničit.

Likanem se může stát člověk ,kterého pokouše jiný vlkodlak, nebo se vlkodlakovi narodí. likan v podobě člověka má vždy zvýšenou teplotu a proto nikdy nemůže jít k lékaři,naproti tomu se Likanům všechny rány hojí velice rychle.Většinou až 6x rychleji než člověku.

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lykan

(ten co ví , 26. 9. 2015 21:09)

Hele lidi unavuje mě číst jak se všichi chcete stát jedním z nás ano je to krásne a úžasné.....jen mě mrzí že se nemůžeme ukazovat tak jak bychom chtěly sebekontrola a ovladání není nic jednoduchého trvá to strašně dlouho než se to dá dostatečně ovládat...... jen pro info kdyby někdo něvěděl není to ovládáno uplňkem ale myslí každý z nás se může přeměňovat libovolně pokud má dost silnou mysl......všichni z nás nejsou zlý já rád běhám po lese jen tak stratit se všem z dohledu a mít jistotu že mě nikdo neuvídí...... zatím sem nepotkal někoho jako jsem já tady kde žiji a to mě taky celkem mrzí asi proto jsem dost samotářský ....prosím lidi jestli chcete být jednimi z nás nepište o tom ale udělejte to buďto se tak narodíte nebo pro to něco uděláte abyste mohly být hrdými LYKANY takže to je asi tak všechno nerad vám to tu takhle píšu ale udělejte to anepište o tom ...dokud nemáte s naší rasou nic společného

Sorry

(El, 5. 4. 2014 13:04)

Skoro vše mi přijde jako opsané ze Stmívání
:) ale na vlkodlaky věřím.

čau

(petr, 29. 11. 2013 15:45)

Čau uš mě to unavuje jak si o sobě mislíte že jste vlkodlaci kdyš uš tak tak jste likani likan je posedlý vlkodlaky mě je 13 stárá se o mě muj strýc nepřálbisi muj strýc zrovna abych to tu psal vlkodlaci by na tydle stránky ani nepsali já vlkodlak jsem a píšu jsem jen k vuli tomu že si na ně hrajete a je to otravný věřte si nebo ne ale máme to vrodině jsme to já strýc prastrýc a muj otec naše smečka se drží uš přes 100 let nevím to moc dobře ale vážně vlkodlaky se nemužete stát jen tak je to v rodu a vlkodlaci nejsou jako třeba vlci ale mění se kdykoli chtějí většinou při zvětšení pulzu a agresivity vypadají jako normální postava ale májí na obličeji chlupi a při proměně jim rostou drápy a zuby a mají křečovitej obličej a upíři taky existují a proč mě vychovává strýc protože muj otec opustil smečku a kdyš vlkodlaci chtěj mít vydět je velký zuby tak je prostě budou mít ale to uš musí bejt dobrej vlkodlak takže vám radim nehrajte si na vlkodlaky

Re: čau

(Beze jmený, 3. 12. 2013 13:48)

No to si země děláš srandu všichni si přečtěte tento článek od petra,ty si tak věříš až jse mi chce smát,člověče přemýšlej než něco napíšeš žádný likani neexistujou neni to žádný posedlý člověk vlky,za prví když už jsi udájně vlkodlak proč píšeš že by jsem žádný nepsal a pak napíšeš já jsem vlk to je tak trapné uplný puberták,za druhé když už chceš "mluvit" odborníma názvama tak se to píše atd lykantropie,Filmový název nebo literární tvorba se uvádí lycan nebo vlkodlak,za třetí člověk který má nemoc je taktéž lykantrop nemoc je lykantropie že, za další neber informace z filmů twilight nebo underwold.Vlkodlak je údajně mýtická postava a je zajímavý tím že metamorfuje neboli lidově mění se v vlkodlaka,kdybys to chtěl vyvrátit bouhžel lykantropii a vampirismus studujeme přes 6 generací rodiny a navíc já to studuji už 10 let.

Re: Re: čau

(Beze jmený , 3. 12. 2013 13:50)

omlouvám se petře měl jsem namisly článek od ČAU

Re: Re: čau

(petr, 6. 12. 2013 15:55)

ty asi nevíš s kym mluvíš proberse kolik ti je ty tvore jeden

nic

(nikdo , 2. 12. 2012 13:19)

ja jsem likan a muzu se ovladat a ten kdo ne tak je pako ovsem z tech co tedy neco pisou hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa vi nemuzete se ovladat jo a zapomnel jsem ryct ze jsem hybryt

Re: nic

(Není podstatné, 27. 1. 2013 22:46)

No jasný,to ti tak někdo uvěří.Navíc říct s tvrdým y.To si dobrá/ej.

Re: nic

(Wiliem, 4. 10. 2013 6:42)

Takže informace na té to stránce jsou docela výstižné a líbí se mi povedli se ti,ted k těm ostatním lidi vspamatujte se a nevikládejte lži já osobně jsi myslím že žijí oba druhy jenom že by nikdo znich nepsal takový blbosti na veřejnou sít.A co se tíče co píší ostatní tak se nedivím že to tají aby to nevyšlo na povrch,ohledně hybridů je to snimi složité protože jen tak stvořit nejdou.Prosím vás nevikládejte příběch z filmů underwold a twilight a upíří deníky naco se díváte je vymyšlené.Jestli by chtěl někdo pochybovat o mích znalostech tak at.
Ten kdo se chce něco dozvědět at mi napíše na email:vyzac@seznam.cz

!!!

(Misty, 1. 2. 2013 22:02)

Nechci nic moc řikat proto že by to urazilo ty co tvrdí že jsou "Lykani" ale jako fakt lidi vraťte se do realu. Sama se sice o vlkouše zajímám ale jako pardon že to řikam ale lidi co si hrajou na "Lykany" jsou zjevně tupci. Jo neřekla bych kdyby jste ukázali důkazy.... Ale i kdyby jak už někdo řikal v předchozím komentu kdyby jste byli "Upíři a Lykani" tak to tu nevyhlašujete možná je to jen můj názor ale pokud si hrajete na někoho kdo nejste tak jste UBOHÝ!!!

Re: !!!

(Enýýý, 1. 2. 2013 22:05)

moje řeč

Re: !!!

(Esty, 25. 5. 2013 21:42)

hej presne

likan

(jmeno nereknu, 2. 12. 2012 13:02)

velmi de mi líbí vase keci ale neco coste rykal není pravda

chci být

(any, 13. 11. 2012 8:53)

sem pouhí človět chápu znovuzrození jestli si to přečte likan který se umí ovládat chci aby mě kousl klidně se snim sejdu muj email zdenek.spinka666@seznam.cz

filmy

(rebekah mikealson, 28. 10. 2012 11:30)

Hele odpoveste na otázku co se vám víc líbí
Twilight nebo upíří deníky mě osobně upiri deníky

Re: filmy

(Nikola, 28. 10. 2012 21:27)

Ani jedno :) zkus si precist Vampirskou akademii :)

Re: Re: filmy

(rebekah mikaelson, 1. 11. 2012 14:51)

Dík za typ

pomoc

(pomoc, 11. 7. 2012 10:02)

chci být taky vlkodlak

Re: pomoc

(katherine, 27. 10. 2012 14:58)

Kdo ne

xD

(Werr, 18. 7. 2011 11:05)

Opravdu nechápu jak tu lidi píšou: já sem upírka, můj přítel je vlkodlak.. a další blosti.. xD jako kdyby to byla pravda tak to tady nekřičíte do světa a navíc by vás váš stvořitel mohl za tohle i zabít podle toho co jsem slyšela.. takže nwm na co si tu hrajete neboť falešná reputace je většinou to jediné co máte ;)) a pokuď by chtěl někdo pokecat o Lykanech nb o upírech tak napište na werr.mala@seznam.cz :)) ráda pokecám proberu názory zodpovím otázky :) a prosím předem si mi nehrajte na Lykana nebo upíra :) já to poznám :)) 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA