Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak vlkodlaka poznat?

14. 12. 2008

Bylo známo opravdu spousty vnějších znaků, jak bylo vlkodlaka možné poznat. Proto asi také bylo v Evropě vyšetřováno tolik případů. Je totiž dost lidí i dnes, kteří takové znaky mohou vykazovat. Jsou to hlavně tyto:

 • špičaté uši, případně zmenšené zašpičatělé uši
 • vystrčené zuby nebo zvětšené tesáky
 • husté obočí spojené nad kořenem nosu
 • chlupaté dlaně, případně nadměrné ochlupení na obličeji nebo na nezvyklých místech po těle
 • pokud se oholí, jeho kůže zůstává drsná, zvláště na dlaních
 • dlouhé zakroucené nehty podobající se drápům, někdy i zabarvené do červena
 • prodloužený prostředníček na ruce, někdy se uvádí i jiný prst
 • nezvyklé tetování, nejčastěji s motivem měsíce
 • musí spát s otevřenými čelistmi, jinak je pro něho obtížné je otevřít
 • má stejná zranění, která utrží ve vlčí podobě
 • po transformaci bývá velmi unavený, můžou se u něho projevit i některé náznaky vlčího chování
 • zvířata jsou v jeho přítomnosti nervózní, obzvláště pak psi
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: jsem já ale normální

(Nikča, 14. 7. 2012 12:07)

nttjn Sáro XD jak já do te zdi ve škole a pak hopsasa domů :D

Re: jsem já ale normální

(Banshee, 2. 8. 2012 22:51)

Víš co jsou to tečky a čárky? To se píše do textu aby dával smysl drahoušku...

Re: jsem já ale normální

(Nikola, 7. 8. 2012 22:55)

Jo jsi normální. A ani nemysli na to že by si byla vlkodlak, protože nejsou. A co se tíče tvojí povahy no si prostě cholerik. A skrs to běhání... víš co se říká když se chce všechni jde :D

Jste chudáci

(Eddy, 4. 8. 2012 0:56)

Vy mě fakt bavíte :) Jste chudáci... Prej lykani, spíš panicovééé ste... :D :)))))

Láska

(Cornelia, 12. 6. 2011 2:25)

Mám dotaz, jak poznám mezi lidma upíra?? už jsem viděla spoustu divných lidí co tak vypadali a měla jsem z nich pocit jako z upírů, ale nikdy jsem si nebyla 100% jistá.. :/ víte miluju jednoho upíra, (je možné aby se mi dostal do hlavy?) zdál se mi o něm mnohokrát sen, ale nikdy jsem ho neviděla.. jenom ve snu, ale nemůžu na něj přestat myslet, zdá se mi, že je v každém mém snu, nebo alespoň v každém druhém.. je to hrozně divné.. chci ho poznat, ale nevím jak, nevím kde je.. není možné abych viděla ve snech budoucnost? a ještě jedna věc, jednou jsem viděla nějakého muže, zrovna byl v restauraci, měl před sebou talíř, ale ani se ho nedokl, jen se díval pořád dolů, měla jsem pocit, že je to upír, pomyslela jsem si to v duchu a (nevím proč) jsem řekla (v duchu) ,,podívej se na mě, ty jsi upír, že?!" a on se najednou na mě rychle podíval, a najednou byl pryč, strašně rychle odešel a talíř byl taky pryč.. vůbec jsem si nevšimla jak, nebo kdy odešel a to jsem se dívala pořád na něj.. nechápu to.. :/ :(( strašně moc bych chtěla nějakého upíra poznat, ale nevím jak, prosím napište mi.. zdá se mi, že všechny upíry co poznám, mi utečou.. je snad se mnou něco špatně? :( prosím napište.. :(

Re: Láska

(Beeee, 5. 7. 2012 18:22)

Já to nechápu??? Nevíš jak poznat upíra?? a miluješ upíra? :D Tak jsem asi divná? :D

Re: Láska

(Elenya, 20. 7. 2012 16:55)

Nechápu, proč by jsi chtěla nějakého upíra poznat. Setkání s upírem je málo pravděpodobná, nebezpečná věc. Holka, jak tu bylo řečeno, příště nekoukej na Stmívání, jelikož tam z upírů dělají nafintěné šampóny, co zachraňují pomalu lidi. Opravdový upír by tě nejspíše při vašem setkání zabil! Nemyslím to zle, ale vzchop se! Upír je nemrtvá bytost, bezcitná nemrtvá osoba, co touží po tvé krvi, ne se s tebou kamarádíčkovat ,-)

Re: Re: Láska

(VUD, 21. 7. 2012 11:31)

všichni upíři nemusí být zlí

Re: Re: Re: Láska

(Banshee, 2. 8. 2012 22:49)

Všichni lidožraví žraloci taky ne...

Re: Láska

(VUD, 21. 7. 2012 11:36)

vidět do budoucnosti je možné i to že poznáš upíry a můžeš s nimi komunikovat v mysli

Re: Láska

(bartilla, 31. 8. 2011 23:20)

to je schizofrenie miláčku, jdi se léčit a hlavně už nekoukej na stmívání,jo?
to co je doopravdy rozhodně nenajdeš tady

NÁVOD NA TO JAK SE STÁT UPÍREM

(Seraphine Lenz, 2. 8. 2012 22:48)

1.způsob
Nejdříve se musíte připravit na přeměnu.Vyrazte někam do lesa na mýtinu přesně za úsvitu.(pokud možno né sami a se souhlasem rodičů)Někde kdse je klid.Nesmíte s sebou mít nic stříbrného takže všechny náramky,řetízky a jiný kovošrot nechte doma.Sedněte si do prostřed mýtiny a z kapsy vytáhněte nádobku se speciální mastí.Tu mějte připravenou předem, noste ji u sebe po 3 dny než budete chtít začít přeměnu.)pokud ji u vás najde učitel řekněte pravdu.,,Ne pane učiteli to nejsou drogi ,ale mast po které se přeměním v upíra.'') Je lepší aby si myslel ,že jste se zbláznily než aby vás podezříval z páchání kriminálních zločinů.
RECEPT NA MAST
Nasbírejte pupeny tymiánu,měsíčku,květy lísky a proskurníku.Vše rozdrťte společně s pepřem a bobkovým listem.Přidejte rostlinný olej a peomíchejte.Vzniklá pasta je mast.
-Mast bude mít větší sílu pokud jí necháte co nejdéle v místnosti bez přístupu světla např. ve sklepě,čím vlhčí tím lépe.nejméně 7 dní.
-poté co se vypravíte do lesa,namažte se tou mastí po celém těle.(osobně se přiznávám ,že bych si odpustila být upírkou než abych po sobě roztírala tu slizkou ,zatuchlou ,páchnoucí ,plesnivou břečku.Ale pokud to opravdu toužíte podstoupit ,dejte na mou radu a vemte se sebou někoho kdo vám případně poskytne první pomoc.
MALÉ VAROVÁNÍ
budete vypadat nemožně a vonět dost divně. Vězte ,že se vám kamarádi budou smát,pokud po nanesení masti budete ještě nějaké kamarády mít protože se nebudete moct 3 dny umýt kvůli přeměně.a možná vás kvůli tomu vykopnou ze školy.Takže než se do toho pustíte důkladně se o tom poraďte nejlépe s nějakým duchovním,rodiči,kamarády a psychologem.
KROK1
Namažte si zápěstí pryskyřicí a za volání: O Hékaté přijmi mě k dětem noci.Jelikož ti chci oddaně sloužit.Postupte k dalším krokům.
KROK2
Tváře si potřete šťávou ze zimolezu.Duchové se kolem vás budou jen rojit.(ovšem také se kolem vás mohou začít rojit i včely, takže pozor!
KROK3
Napusťte si vlasy citronovou šťávou.Nevšímejte si toho když vám kamarádi začnou říkat citroun a budou se vám smát.Houby vědí a možná se i objeví na jídelníčku.
KROK 4
Na paže si naneste směs vonných olejů z růže, vanilky a borovice.Růžová vůně Hékaté prozradí ,že věříte v přeměnu, vanilka prozradí ,že jste plní víry a soucitní se světem upírů.Borovice prozradí ,že jste opravdu připraveni.
KROK 5
Píchněte se do prstu a 1 kapku krve nechte ukápnout do hliněné misky společně s vínem a poté vypijte.

A nyní vás důrazně varuji!!! Nezapomeňte se před cestou dovolit rodičů,učitelů,lékaře případně i policajta.Zajistěte si doprovod nejlépe hasičů či jiných záchranářů.
Proč to pořád opakuji? Ono je to asi takhle:Jestli si chcete po těle dobrovolně patlat nejrůznější sajrajty a k tomu utopit hlavu v citronádě tak se pak na mě neodvolávejte ,když se něco pokazí a vy se přiotrávíte.Jelikož skoro nikdo nemá odvahu na přeměnu touto cestou a spousta lidí nedodržela pokyny a přizpůsobila si návod zjistili ,že se nic nestalo. proto přikládám o trochu jednodušší způsob.

2 ZPŮSOB
nechte se kousnout od upíra.Jelikož vám asi upír na dveře sám od sebe nezaklepe musíte hledat sami.nejlepší je pokud si stoupnete na nejfrekventovanější náměstí a začnete křičet ,že se chcete stát upírem, třeba se nějaký retardovaný upír najde a pomůže vám.
Je jen na vás jaký způsob si vyberete avšak přeji vám hodně štěstí.snad se někdy při měsíčku sejdeme.

ahoj

(šÁRKA, 25. 7. 2012 8:40)

ahoj chci se zeptat jesly jsou upíři odepište pls ahoj upíři

cs

(karolína, 25. 7. 2012 6:46)

ahoj lidi no ja jsem upír a neni to dobrý už jsem kousla kámošku nemohla jsem odolat néééééééé aprír nekousla co bych to byla za kámošku kámoška chce abych jí kousla ale já se bojím protože se bomatěj mi pořát říká at kousnujim že umře a já jsem mládě no a mamka navim jestli jsem upír a já ještě nekousla nikoho a bojim se ja mám kluka matěje a

upiri a vlkodlaci

(hnhghghmkmjbdguifgngh, 6. 11. 2011 18:56)

proc se neusmirit???????

Re: upiri a vlkodlaci

(vampir, 1. 6. 2012 18:42)

vy ste se asi zblaznili proc by se meli upiri s vlkodlaky smirovat to je jako byste smirovali netopira s vlkem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Re: upiri a vlkodlaci

(Štěpka, 22. 7. 2012 19:08)

To máš pravdu.Vlkodlaci a upíři nikdy nebyli a nikdy nebudou přátelé.To je jako byste smiřovali psa a lišku.Pes lišku nakonec vždycky uloví teda jen když je ten pes lovecký.

vlkodlaci a upiri

(martin , 20. 6. 2012 14:18)

lidi vi ste blazni vi ste blazni vi mate jit do cvokhausu .....

Re: vlkodlaci a upiri

(Štěpka, 22. 7. 2012 18:50)

souhlasím s tebou.

bojím se

(ta co všechno chápe, 26. 6. 2012 16:32)

Hele lidi já se vás musím na něco zeptat.....jednou když jsem si hrála se sví m psem tak mě omylem škrábl až do krve do ruky. Ruka se mi nějak rychle zahojila. Tak jsem to nechla být, ale když jsem sem se koupala, tak jsem si přes to přejela prsty a málem jsem omdlela, měla jsem tak asi 2 cm dlouhý chlupi (šedivozlatý). Nikomu jsem to neřekla.... našla jsem tuhle web. stránku a myslela jsem si, že by mi mohl někdo pomoct. Prosím pište co vás napadne. PLS :/


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující » 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA