Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak astrálně cestovat?

13. 12. 2008
Je pár věcí, na které nemáte vliv. O astrální cestování se nepokoušejte v přílišném vlhku a za bouřky. Někteří lidé tvrdí, že za bouřky lze bezpečně cestovat, pokud před cestou ponoříte ruku na několik minut do nádoby s vodou, ale já bych to neriskovala a astrální cestu bych odložila na jindy.
Měli byste si zvolit dobu, kdy nebudete nikým rušeni. Přímo před cestou nejezte, ale neměli byste pociťovat ani hlad. Mnoho lidí cestuje při ležení v posteli. Je to logické, protože odsud se právě vydáváme na skoro všechny astrálně konané cesty ve spánku. Raději si ale zvolte křeslo, protože byste mohli při relaxaci usnout dříve, než začnete vůbec cestovat.
Než začnete připravte si tužku a papír, abyste si mohli ihned po návratu zapsat své dojmy. Můžete též provést malý rituál na ochranu svého těla po dobu, kdy od něj budete vzdáleni. Existuje celá řada způsobů. Zvláště užitečná je sůl a voda. Koupel ve vodě s trochou rozpuštěné soli tedy skýtá vynikající ochranu.
Doporučuji cestovat ve vzdušných šatech. Vodu se solí lze použít i jinak. Do každé ze 4 světových stran z místa, ze kterého chcete cestovat, nasypte polévkovou lžíci soli. Pak kruh kolem něj pokropte vodou, vytvoříte si tak potřebnou ochrannou plochu. V pokoji by mělo být teplo kolem 20 stupňů.
Nekřižte ruce a ani nohy - pokud je křížíme, podvědomě se tak držíme zpátky. Proto je důležité mít nohy a ruce uvolněné. Je třeba, aby vaše astrální cesta měla nějaký cíl. Poprvé je to celkem snadné. Vašim cílem je opustit vaše tělo a vznášení maximálně několik metrů od něj.
Při 1. cestě je důležité neopouštět svůj pokoj. Proveďte postupnou relaxaci. Až budete naprosto uvolněni, soustřeďte se na dýchání. Uvědomte si své tělo, ať už je kdekoliv. Uvědomte si místnost ve které se nacházíte a vaše vědomí. Vaše mysl musí zůstat uvolněná a klidná. Myslete na cíl své astrální cesty a na to, jak je pro vás důležité, abyste ji vykonali.
Nyní zaměřte svou pozornost na čelo a nechte svou mysl, aby se v tomto místě oddělila od těla. Pravděpodobně budete mít pocit, že se propadáte nebo vznášíte. Za začátku vám to bude nepříjemné, ale nechte věcem volný průběh a nebojte se, strach vás může stáhnout zpět do fyzického těla. Někdy to jde hladce na poprvé a jindy to naopak trvá. Největší potíž je v tom, že lidé často zazmatkují jakmile ucítí, že klesají anebo že se vznášejí. Jakmile ucítíte, že klesáte skrze povrch vašeho lůžka, je to jenom dobře. I zde platí, že první pokus je ten nejtěžší. Je skvělé pokud se vám astrálně cestovat podaří hned na poprvé, ale vězte, že některým lidem to trvá i 4 měsíce zkoušení, než se to naučí.
Předpokládejme, že se vám podařilo úspěšně opustit vaše tělo a že se teď nad ním vznášíte. Nyní si v duchu přejte ocitnout se v rohu místnosti, než se vám tuto myšlenku podaří zformulovat, budete tam. Osahejte si stěny a přesvědčte se, jak pevné a poddajné se vám zdají. Záleží to od toho, jak pevného astrálního dvojníka máte. Postupně navštivte všechny rohy místnosti. Nakonec si představte, že se vracíte zpět do svého fyzického těla. Tento návrat bývá někdy snadný a klidný, jindy se však může zdát prudký. Doporučuji se vracet pomaleji, ale i při hladkém dosednutí na zem nejspíše pocítíte náraz. Všeobecně platí, že čím dál jste od fyzického těla, tím je otřes větší. Po návratu do těla zůstaňte chvíli ležet. Potom si zapište své zážitky a pocity. Jakmile se vám cesta zdaří, budete si ji chtít co nejdříve zopakovat, ale radím vyčkat 24 hodin, protože je to přeci jen psychický nápor a i organismus potřebuje čas na vzpamatování se.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nvmmm

(Hovád, 6. 1. 2010 14:59)

Tak já to všechno udělám, najednou si připadám že se vznáším ale najednou se mi oči kmitaj nahoru a dolů a já zase spadnu. Jestli se nemám nechat zastrašit ale to prostě nejde nemůžete mi poradit?

Re: nvmmm

(Sidris, 21. 2. 2016 21:13)

Ahoj, tělo si pouze musí zvyknout na to, že z něj chceš vystupovat. Když se budeš o mimotělní cestování pokoušet každý den, tak máš úspěch na dosah...

Když bude chuť, tak tu je úplně jednoduchý a přitom praktický návod, stačí jen opakovat:
http://laskyplnysvet.cz/stesti/astralni-cestovani-v-praxi-vystupovani-vlastni-dusi-z-tela/

otazka

(jarek, 1. 10. 2012 16:04)

poradtemi jak na to napiste mi to na facebook jiri.gabor.wifina@seznam.cz. jo prosim vas na tuto adresu je to dulezite. budeme si psat

o co jde?

(mourison, 19. 8. 2012 18:22)

Asi se my to povedlo, ale jsem zmaten. Nevim mon s toho nepamatuju dival jsem se na televizi a najednou my bylo divne, sel jsem na wc a byl jsem tk lehci, kdyz jsem se vratil a lehnul jse si tk mam "okno" a najednou v tv opakujou to co pred chvily truchu me bolela hlava, ale jen chvilku. Tak nejak to bylo jestli jsem to nepomotal (mam to cele jaksi zmatene) lidi o co tu jde! ? Budu rad za kazdou radu. Muj skype: mimacala

nejde to

(jarek, 1. 10. 2012 15:37)

já se tam nemuzu teleportnout chtel sem jit do magic. sveta napis mi na email jiri.gabor.wifina@seznam.cz

newím

(sára, 14. 8. 2012 18:28)

můžu se zeptat newím jak to dělat jednou se mi ti podařilo jsem na půl trošku čarodějka.

Pozor

(Lord Nik, 20. 2. 2010 12:54)

Pozor toto cestovani bych neprovadel je to temna magie ktera znecistuje vase telo pravdepodobnos ze se nevratite je asi 40%. taky je mozne ze se nedostanete do astralniho odpocinku (nebe) kvuli znecisteni astralniho ducha (eterickeho)

Re: Pozor

(, 21. 7. 2012 5:07)

To není pravda... to mi věřte

Re: Pozor

(Banshee, 3. 8. 2012 20:27)

A to si vzal jako kde??

otázka

(RadekS, 29. 10. 2009 11:23)

.........může se stát že se nevrátím?? ..děkuji za odpověď..

Re: otázka

(schanes, 18. 3. 2012 21:29)

stat se muže cokoliv při špatnem dodržovaní pravidel.Ale pokud budeš dbát na všechny pokyni nic ti nehrozí

Re: otázka

(Banshee, 3. 8. 2012 20:26)

Ano může se to stát... A je to pak nepříjemné protože tělo nemůže existovat po delší dobu bez duše a umírá.

Cs

(CS, 13. 11. 2011 8:03)

Chtěla by jsi naše stránky spojit ? mohly by jsme z našich stránek mít jednu ale větší a lepší . Mám i něco navíc o Upírech , Dhampírech , Vampírech atd. uvažuj nad tím :) můj email je acuy.rafael@seznam.cz

astrální doprava

(xxx, 2. 11. 2011 0:32)

Heled'te, dejte si buřta s cibulí a jděte dělat něco pořádnýho!

Prosím o radu

(Tom, 17. 5. 2010 16:30)

Strašně rád bych si to vyskoušel, jelikož se o paranormální jevy hodně zajímám, ale prostě mi to nejde. Prosím o mmalou radu.
Pa

povedlo se mi to

(~TheKikush~, 4. 5. 2010 21:05)

ze začátku jsem v to nevěřila ale povedlo se mi to... tedy alespoň myslím zavřela jsem oči a přemýšlela nad svou myslí a potom jsem už myslela jen na to jak vystupuji ze svého těla a najednou se to stalo bylo to nepříjemné zachvjení jako by něco z mého těla vystupovalo ale po chvíli jsem si uvědomila že to vystupuji já trošku mě z toho bolela hlava ale poté jsem z ničeho nic cítila jak jsem v klidu a vyrovnaná když jsem stoupala vzhůru tak jsem s sebou najednou cukla a byla zas zpátky bylo to jako se probudit ze zlého snu ale nebylo mi hrozně a nebyla jsem ve stresu ale bylo mi krásně !! doporučuju to vyskoušet myslim že vás neubide a za zkoušku to stojí ;-)

otázka

(Míša, 21. 12. 2009 22:18)

tky se ptám může se stát že se nevrátím ?

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA